Як намалювати зайця

Як намалювати зайця

Олівцями, пастеллю або маркерами – з будь-яким варіантом можна впоратися без спеціальної підготовки.

Як намалювати мультяшного зайця

що знадобиться

 • папір;
 • чорний маркер;
 • масляна пастель.

Як малювати

Чорним маркером покажіть недбале коло. Нехай воно буде приплюснуте зверху і знизу. Це заготовка для голови мультяшного зайця.

Намітьте вуха. Вони «ростуть» з верхньої частини кола з правого боку і за формою нагадують вузькі витягнуті овали. Якщо вони будуть стирчати в різні боки, персонаж вийде більш забавним.

Прямо під головою покажіть прямокутний тулуб. Частина фігури зверху ховається за колом. Але не намагайтеся зробити деталь ідеально рівною.

Усередині голови намалюйте велике око мигдалеподібної форми. В середині вертикальним овалом позначте зіницю. Друге око малювати не потрібно.

На контурі кола з лівого боку намітьте невеликий знак – перевернуту галочку, вістря якої дивиться на вуха. Це ніс. Під ним проведіть коротку вигнуту лінію, щоб показати посмішку.

З боків тулуба намалюйте ще два прямокутника, але поменше. Нехай вони дивляться в різні боки. Внизу у кожної фігури зобразите дуги. За формою вони схожі на підкови. У вас вийдуть руки мультяшного зайця.

Намітьте дві ноги. Це вузькі прямокутники, які починаються від нижньої частини тулуба. Постарайтеся, щоб вони були злегка розставлені.

Зобразіть ступні, спрямовані в різні боки. За формою вони можуть нагадувати силует черевик, але якщо вам складно його повторити, просто намалюйте два горизонтальних овали.

Усередині лівого вуха проведіть вигнуту лінію. На мордочку додайте вуса : дві рисочки будуть стирчати з-за носа, ще дві – над посмішкою.

Візьміть сіру масляну пастель. Зафарбуйте їй голову з вухами і округлі частини лап.

Для носа підійде бежевий або світло-оранжевий колір. Райдужку навколо зіниці позначте зеленим.

Тіло і руки зробіть яскраво-помаранчевими. Намалюйте на них червоні кола, щоб «одягнути» зайця в сорочку з візерунком.

Для ніг візьміть зелену крейду. Вийдуть яскраві штани.

Додайте чорний колір на кінчики вух зайця. Зобразіть невелику точку на носі.

Як намалювати мультяшних мордочку зайця

що знадобиться

 • папір;
 • чорний маркер;
 • рожевий олівець.

Як малювати

Чорним маркером покажіть коло. Усередині нього розмістіть ще два менші. Їх розташування ви можете визначити на свій смак. Зафарбуйте простір навколо невеликих фігур. Вийдуть очі з відблисками всередині. Поруч покажіть другий. Він повинен бути симетричний першому.

Між деталями, але нижче за рівнем буде ніс. Це маленький перевернутий трикутник з закругленими кутами. Підставою він дивиться вгору.

Нижче рота намітьте довгу опуклу лінію. Вийде підборіддя. На кінцях відрізка прималюйте дві перевернуті букви «М». Так ви визначите вибивати шерсть на щоках.

Покажіть ще одну букву «М» вище очей. Вістрями вона спрямована до верхньої межі аркуша. Це чубчик. Від його кінців в різні боки проведіть дві дуги. Вони повинні впертися в краю фігур, які ви зробили в попередньому кроці.

З правого боку від чубчика випустіть вгору зігнуту лінію.

До кінчика додайте невелику дугу, спрямовану всередину деталі.

Від контуру голови до середини дуги проведіть вигнуту лінію. У вас вийде вухо мультяшного зайця. Щоб позначити його внутрішню частину, покажіть перевернуту букву V.

Намалюйте друге вухо дзеркально по відношенню до першого. Якщо хочеться, його можна зробити трохи менше попереднього. Тоді у персонажа буде пустотливий вигляд.

З боків очей зробіть по три короткі вертикальні риси. Це вії .

На кінцях дуг, якими ви позначили рот, поставте два маленьких косих штриха.

Кілька разів обведіть зовнішні контури малюнка, щоб зробити їх товщі.

Візьміть рожевий олівець. Тисніть на нього сильніше звичайного, зафарбовуючи ніс, внутрішні частини вух і краю мордочки. Поступово ослабляйте тиск, коли почнете рухатися ближче до центру голови. Зовнішню частину вушок яскравою теж робити не варто.

Як намалювати реалістичного зайця в стрибку

що знадобиться;

 • Папір;
 • Звичайний олівець;
 • ластик.

Як малювати

На невеликій відстані один від одного намітьте два кола однакового розміру. Той, що праворуч, повинен розташовуватися трохи вище. Так ви покажете, як розтягується тіло зайця в стрибку. Чи не намагайтеся зробити фігури ідеально рівними. Це тільки допоміжний начерк.

Зобразіть коло поменше. Воно повино знаходитися праворуч над верхнім і стикатися з ним. Це заготовка для голови тварини.

Усередині маленького кола намітьте горизонтальну і вертикальну лінії, які перетинаються в центрі під прямим кутом. З їх допомогою ви правильно розмістіть очі і інші деталі.

До голови з правого боку прималюйте дугу. Постарайтеся, щоб її випираюча частина дивилася злегка вниз.

Намітьте вухо. Для цього покажіть довгу і тонку дугу над верхнім лівим сегментом голови.

Двома довгими вигнутими лініями зверху і знизу з’єднайте кола, заготовлені для корпусу. Короткими рисами намітьте контур шиї і випирає груди.

З кола, підготовленого для верхньої частини тіла, випустіть невелику пряму лінію. Вона прагне в нижній правий кут листа. На її кінцях прірісуйте два маленьких відрізка: верхній спрямований до голови, нижній – в протилежну сторону. Це начерк для передньої підгорнутим лапи. Місця «зламу» ліній – суглоби.

З нижньої частини тулуба випустіть плавну лінію. Вона дивиться в нижній лівий кут листа. До її кінця додайте невелику вертикальну риску – вийде заготовка для задньої ноги.

У верхньому правому сегменті голови колом позначте очей. Ставте його ближче до зовнішнього контуру. Усередині фігури намалюйте ще одну поменше. Це зіницю. Зафарбуйте його, сильно натискаючи на олівець. Простір навколо зіниці заштрихуйте тоном світліше – так ви визначите райдужку. Невелику ділянку залиште порожнім: відблиск зробить зайця жвавіше.

Загострити очі з боків, щоб надати їм мигдалевидну форму.

Усередині мордочки від зовнішнього контуру намалюйте V-подібний ніс. З його гострої частини випустіть дугу – це рот. Під ним намітьте вигнуту лінію – вийде підборіддя тварини. На всі деталі нанесіть короткі штрихи, щоб створити текстуру вовни.

Прорисуйте вухо. Зверху і знизу воно повинно бути вузьким, в середині – широким. Дрібними рисами позначте внутрішню частину деталі. За розміром вона менше, а формою нагадує довгий витягнутий листочок на зігнутому держаку.

Щоб зобразити друге вухо, праворуч від першого випустіть з верхівки плавну лінію вгору. Прорисуйте закруглений кінчик деталі.

Додайте короткі штрихи навколо ока, всередині голови і по її контуру. Таким же способом продовжите підборіддя.

Надайте форму передній лапі за допомогою вигнутих ліній з боків від допоміжного начерку. Пам’ятайте, що місця, де були позначені суглоби, – найвужчі частини. На отриманому контурі прорисуйте шерсть. Маленькій дугою позначте пальці.

Прорисуйте задню лапу. Над заготівлею і під нею проведіть дві лінії для надання форми. Зверху вони розширені, а посередині звужені і вигнуті. Стопа знаходиться в самому низу, вона закруглена. Усередині її контуру короткими дугами намітьте пальці.

Контур тіла зробіть яскравіше. Додайте пухнастий хвостик трикутної форми. Перехід від живота до задньої лапи зробіть більш різким. На нижній частині тулуба зобразите шерсть.

Намалюйте другу передню лапу. Тут можна обійтися без допоміжних ліній. Продублюйте форму тієї, що малювали спочатку, і зробіть так, щоб друга злегка заходила за першу в місці, де передбачається лікоть .

Намітьте другу задню лапу. Перша, що ближче до вас, майже повністю загороджує її, тому потрібно повторити тільки форму ступні. Вона виходить з-під коліна. Щоб позначити верхню частину ноги, зробіть коротку лінію під місцем, де перша лапа сходиться з тулубом.

Ластиком зітріть допоміжні начерки: кола, лінії всередині голови, контур вух і частина дуги для мордочки. Від напрямних для ніг залиште короткі відрізки під ліктями і колінами – так ви покажете хрящі.

Зафарбуйте вухо, яке знаходиться на задньому плані. На вухо на передньому плані теж додайте колір, але тільки зліва. Тисніть на олівець сильніше звичайного, щоб виділити внутрішню частину, схожу на листочок. Легкі штрихи зробіть на грудях, нижніх частинах голови і передньої лапи, яка розташовується ближче до вас.

Світлим відтінком фарбуйте низ живота і хвостика, темним – далекі лапи . Задню ногу, яка знаходиться ближче до вас, опрацювати окремо. Нанесіть колір тільки на бік справа. Затемните місце, де нога з’єднується з тулубом. Якщо ви збиралися зобразити білого зайця, малюнок можна закінчити вже зараз.

Обведіть контур ближнього вуха з правого боку. Додайте інтенсивний колір на кінчики обох вух. Короткими штрихами, що імітують шерсть, покрийте всю мордочку. Порожнім залиште тільки простір навколо очей. Якщо хочеться, можна позначити брову темним відтінком.

Прокрасьте білі області, які залишилися на попередніх етапах. Для тіла використовуйте довгі косі риси, для лап – короткі горизонтальні.

Як намалювати реалістичного зайця який сидить

що знадобиться

 • папір;
 • кольорові олівці;
 • канцелярський ніж або лезо;
 • дерев’яна паличка;
 • ватний диск;
 • ватна паличка;
 • стакан з вузьким дном і широким горлом;
 • столова ложка із закругленою ручкою;
 • ластик;
 • 10-копійчана монета ;
 • банківська гумка або нитка;
 • маленька кругла кришка (від пляшки кефіру або молока).

Як малювати

Легкими штрихами намітьте на аркуші квадрат. Але не намагайтеся зробити його ідеально рівним: ви просто позначаєте, де буде розташований заєць. У верхній кут фігури з лівого боку поставте склянку догори дном. Обведіть її.

Переверніть стакан. Дном поставте його у верхній кут квадрата справа і обведіть. У вас вийдуть два кола, які перетинаються. З їх допомогою ви намалюєте тіло тварини.

Візьміть маленьку круглу кришку від пляшки кефіру або молока. Розмістіть так, щоб вона була трохи вище праворуч від другого кола і перетиналася з ним. Обведіть кришку. На цьому місці буде голова.

Цю ж кришку покладіть всередину середнього кола і перенесіть контур. Потім пересуньте її трохи нижче і лівіше і обведіть так, щоб краї кіл стикалися. На цьому кроці ви позначаєте суглоби передньої і задньої лап зайця.

За допомогою монетки зробіть коло, яке потім допоможе намалювати мордочку. Воно повине стосуватися контуру голови і дивитися в нижній кут листа праворуч.

Зробіть таке ж коло всередині голови – це заготовка для ока. Під нею покажіть дугу, випирає в праву сторону, – вийде начерк щоки.

Двома вигнутими лініями зверху і знизу з’єднайте мордочку з головою. Разом за формою вони будуть нагадувати яйце .

Візьміть ложку. Розмістіть її ручку так, щоб вона стирчала з голови і дивилася в верхній лівий кут листа. Обведіть контур. У вас вийде вухо. Таким же чином, але зсунувши ложку трохи вище, покажіть ще одне вухо. Воно повинно трохи прикривати собою перше.

У нижній частині квадрата на бічній грані зліва намітьте дугу. Там буде хвіст.

Усередині фігур, підготовлених для суглобів, за допомогою монети зробіть два кола. Вони повинні стикатися контурами один з одним. Це коліно і лікоть тварини.

Зробіть ще два маленьких кола: перший посередині нижньої межі квадрата, другий – трохи вище порожнього кута праворуч.

Знову візьміть ложку. Покладіть її горизонтально, так щоб закруглена половина ручки йшла вправо з маленького кола на нижній межі квадрата. Обведіть ложку зверху – це стопа задньої лапи зайця. Невеликими дугами на її кінці позначте пальці.

За допомогою ложки прорисуйте передню лапу. Покладіть прилад вертикально, так щоб ручка поєднала маленький коло всередині заготовки для верхнього суглоба з колом в правому куті квадрата. Від останнього проведіть дугу вниз.

Візьміть дерев’яну паличку. На її кінці закріпіть ниткою або банківської гумкою ватний диск. У вас вийде щось на зразок м’якого пензлика.

Лезом або канцелярським ножем натріть в порошок грифель темно-коричневого олівця. Умочіть в порошок «пензлик». Зафарбуйте хвіст, спину і суглоб у верхній частині тіла.

Натріть світло-коричневий грифель. Нанесіть колір на суглоб всередині великого кола – вийде коліно. Цим же кольором позначте перехід до ступні на задній лапі.

Темний відтінок додайте на верхні частини вух і голови. Прорисуйте округлу щоку. Всередині очі зробіть невелику точку.

Зафарбуйте лапки і простір між ними. Ці деталі повинні вийти світліше, ніж інші, так що не натискайте сильно на інструмент.

Візьміть ватяну паличку. Наберіть на неї темного порошку. Прокрасьте кордону вух і морди, деталізуйте пальці. Додайте колір на округлу груди. Ще кілька штрихів зробіть на тлі між лапами і по контуру лівій частині корпусу.

Червоним олівцем обведіть спину. Синім покажіть зіницю і верхню повіку тварини.

Зробіть кілька синіх штрихів на контурі голови над оком. Підкресліть підборіддя і покажіть невеликий V-подібний ніс . Ватною паличкою розтушуйте коричневу фарбу, щоб зафарбувати порожній простір на вістрі мордочки.

Синім олівцем обведіть нижню межу переднього вуха і заштрихуйте його кінчик. Додайте кілька рисок на щоку. Червоним підкресліть край носа і передню лапу з лівого боку.

нову візьміть синій олівець. Косими штрихами створіть текстуру вовни у верхній частині хвоста і на грудях. Зобразіть вуса. Прорисуйте кінчик незайманого вуха, посередині іншого додайте тінь. Намітьте пальці. Покажіть контур задньої лапи. Якщо хочеться, колір можна нанести і на передню ногу з правого боку. Червоним позначте кігтики.

Ось такий зайчик, який сидить у нас получився. Сподіваємося наш урок малювання зайця вам сподобався. До нових зустрічей!

Відео – як намалювати зайця

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: