Як намалювати яблуко

Як намалювати яблуко

Зараз будемо малювати яблуко простим олівцем. Для цього вам необхідний хоча б один м’який простий олівець, а краще, щоб було два олівця різної м’якості, наприклад 2 і 6В. І звичайно гумка, обов’язково.

Як намалювати яблуко олівцем поетапно

Крок 1. Малюємо квадрат і поділяємо його посередині перпендикулярними прямими. 
Квадрат, в якому розташовується яблуко, у мене розмірів 8 на 8 см. Усередині квадрата малюємо контур яблука.

Крок 2. Малюємо паличку і листочки у яблука.

Крок 3. Стираємо зайві лінії, повинно вийти приблизно так.

Крок 4. Беремо олівчик і, не сильно натискаючи, позначаємо темні ділянки у нашого яблука.

Крок 5. Тепер тиснемо добре на олівець і наносимо нові лінії по вже зазначених ділянках, при цьому розширюючи їх, роблячи перехід між кольором. Щоб зробити ділянку темніше, ми можемо зафарбовувати хрест на хрест, дивись на картинку нижче (варіант a). Або спочатку малюємо паралельні лінії (варіант b), потім зверху них, такі ж лінії, тільки довше, а де зробити темну ділянку ще й хрест на хрест (варіант с), розріджений варіант трохи нижче основного (варіант d). Тепер тиснемо на картинку, де яблуко і застосовуємо техніку. Краї листочків робимо хвилястими. Намагаємося скопіювати і передати тіні самого яблука і листя.

Крок 6. Зафарбовуємо сильніше низ яблука і бічну частину, середину яблука – просто прямими, зафарбовувати сильно не треба, тому що на неї падає світло.

Крок 7. Тепер все лінії, будемо змащувати, я взяла шматочок вати, можна пальцем, і основну частину яблука змастила, листочки і паличку не чіпала. Яблуко вийде майже однорідної маси, принаймні у мене. Там, де треба темніше, як у нас було до змазування, беремо олівець і знову там зафарбовує і розмазує, і так поки вас не влаштує результат. Потім беремо стерку і робимо відблиск на яблуці, як на картинці. Я зробила ще Стерк прямі лінії нижче відблиску і трохи з обох сторін і трохи змастила. Ось що вийшло.

Яблуко зустрічається різноманітної форми, кольору, ну і смаку, звичайно. Яблуко легко малювати, тому його в якості моделі використовують на перших уроках малювання. Ці підказки допоможуть вивчити прийоми малювання від самого простого зображення до найбільш реалістичного в колірному насиченні.

Малюємо найпростіше яблучко

Почнемо з уроку, як намалювати яблуко простим олівцем. Це найбільш простий спосіб, малюнок відповідає реальності, після чого легко прикрасити.

У тому місці, де повинна бути плодоніжка, присутня невелика опуклість. Її можна зобразити дугою, а вже від неї малюється ніжка.

Після можна підправити форму: зверху у плодоніжки і внизу, де був колір, малюємо листочок.

Після закінчення ластиком видаляються всі зайві лінії і штрихи, на листочку промальовувалися прожилки. Малюнок готовий.

Малюнок зі світлотінню

В даному варіанті простий олівець також є головним інструментом, зображати поетапно трохи складніше, потрібно зобразити тінь, шорсткість і опуклості.

Малюємо – квадрат.

Наводимо всередині кругової малюнок.

Малі впадинки і опуклості верху і внизу визначають начерк плодоніжки.

Головне зображення плоду обводиться кульковою пастою або за допомогою тонкого фломастера, після чого допоміжні лінії видаляються.

До плодоніжки малюється листочок, додаються лінії, умовно розділяють малюнок на три рівних площині по горизонталі.

Це необхідно для точного тіньового відображення. Щоб уточнити листочок необхідно зобразити прожилки, зробити по краях зубчики.

Створити тіні допоможуть штрихування. Залишилося розфарбувати готове за допомогою прозорої фарби так, щоб крізь неї було видно тіні.

Поетапний малюнок яблука в кольорі

Якщо не знаєте, як малювати яблуко в кольорі, потрібно звернути увагу на наступні поради.

Будь-який малюнок починається з ескізу, що складається з декількох етапів.

  • Малюнок. Ескіз робиться за допомогою тонкого олівця, не забуваючи промальовувати місце для плодоніжки.
  • Заповнення основної форми. Вся поверхня яблука заповнюється штрихами по вертикалі. Спочатку плід закрашивается олівцем жовтого кольору, після – помаранчевим. Бока потрібно заповнити щільніше, центр рідше.
  • Використовуються олівчик від рожевих до червоних. Світлі тони, плавно переводять в темні. Обводиться по контуру темним тоном.
  • Деталі опрацьовуються коричневим олівцем. Наприклад, краплі води, позначити за зовнішній поверхні штриховий. Далі додаємо колірні смуги. Закрашивается розташування плодоніжки.
  • Насамперед її потрібно прикрасити світло-коричневим олівцем, після чого штрихами затемнити край. В кінці додати її тінню на яблучко.
  • На завершення на поверхні необхідно намалювати яблучну тінь, де воно розташоване.

Як намалювати яблуко олівцем

найпростіший варіант

За основу береться коло.

Злегка плескаті лінії малюються внизу і вгорі для додання характерної форми.

Після малюється плодоніжка і листочок.

Готовий малюнок заповнюється кольором.

Як намалювати тінь яблука

Зрозуміти, як намалювати яблуко з падаючої тінню допоможе цей варіант.

Починати його, як правило, необхідно з ескізу. Далі на колі малюються поглиблення, а в місці кріплення яблука і квіточки до гілки за рахунок плодоніжки.

Контур фрукта обводиться кульковою ручкою або тонким фломастером.

На поверхні додаємо невеликі злегка помітні нерівності, щоб надати плоду реальних характеристик. Як варіант, можна намалювати одну або кілька крапель води.

За допомогою штрихування наносяться тіні праворуч і знизу, одночасно размечая поверхню, де лежить яблуко. Зафарбувати її потрібно безпосередньо під фруктом. Після все допоміжні лінії видаляються за допомогою гумки.

Натюрморт

Для прикладу намалюємо яблуко і вазу. Зобразити фрукт можна одним з вище представлених варіантів.

За допомогою геометричних фігур зображується розташування об’єктів.

Далі плавними лініями надаються точні форми.

Кожен об’єкт деталізується в окремо, в процесі все зайві лінії видаляються.

В кінці додаються тіні, зображує розфарбуванням, штрихами.

Ось такий урок малювання! Сподіваємося вам сподобалося і вийшло намалювати яблуко разом з нами! До нових зустрічей на нашому сайті!

Відео – як намалювати яблуко

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: