Як намалювати ведмедя

Як намалювати ведмедя

Намалюємо ведмедя. У нього масивне (велике) тіло, невеликі вушка.

Зразок як намалювати ведмедя

Зразок як намалювати ведмедя Як намалювати ведмедя Малюємо ведмедя Малюнок ведмедя

Ось такий зразок як намалювати ведмедя.

Як намалювати ведмедя в п’ять простих кроків

Малювати тварин – завдання зовсім не просте; особливо, якщо мова йде про чотириногих тварин. Для більш досвідчених ілюстраторів малювання ведмедя може здатися досить легкою справою, але для тих, кому все ще потрібно трошки допомоги, ми пропонуємо кілька відмінних технік малювання, які навіть можуть прослужити вам ще довгі роки!

Як намалювати ведмедя

Отже, як же малювати ведмедя?

Малювання тварин – безумовно перший крок на шляху до створення своїх власних фантастичних істот. Природа нескінченно багата на різноманітність рішень, форм, кольорів і розмірів. У процесі ви виявите, що малювання і вивчення тварин привнесуть більше чудових і унікальних ідей в вашу творчість, ніж ви очікуєте!

Особисто я завжди починаю створення начерку з широких розгонистих штрихів і світлих позначок олівцем. Спершу я лише намагаюся позначити загальну, основну форму тварини, тому я працюю швидко. До речі, навик швидких начерків особливо важливий при малюванні тварин з натури, адже тварини рухаються, поки ви їх малюєте. А тепер приготуйте свої кращі олівці, усядьтесь зручніше і запам’ятовуйте!

Створюємо легкий начерк

Починаємо з створення легкого начерку. Поки що просто намагаємося “схопити” основну форму, контури фігури ведмедя. Я поділяю фігуру на кілька окремих форм, що нагадують такий собі “дротяний” скелет, щоб почати. Це основа.

Малюємо ведмедя поетапно

Малюємо крізь форми

Отже, починаю вибудовувати малюнок, малюючи крізь форми. Це означає, що я не звертаю уваги на те, що форми перекривають один одного, головне на даному етапі – щоб я міг бачити крізь ці форми.

Все це допомагає зберігати малюнок “плавним”, і так мені легше стежити за тим, щоб форми не перекривали простір. Також я позначаю деякі мітки, наприклад, лопатки ведмедя і його коліна, щоб зобразити анатомію.

Малюнок ведмедя

Позначаємо групи м’язів

На даному етапі мені дуже часто допомагають мої навички малювання тварин з натури. Завдяки своєму досвіду, я можу розташувати і знайти різні групи м’язів – навіть по пам’яті можу це зробити після численних тренувань.

Проте, я завжди про всяк випадок поглядаю на тварину, яка була переді мною, щоб не упустити ніяких деталей.

Як намалювати ведмедя поетапно

Позначаємо форму і поєднання світла і тіні

Тепер, коли у мене є досить хороший ескіз, я можу приступити до швидкої промальовуванні тіней. Тут як не можна до речі – графітний олівець.

Я вважаю за краще в процесі роботи використовувати по черзі графітні олівці HB і B, але ви, природно, можете використовувати те, що вам зручніше. Отже, я накидаю більш твердим олівцем лінії тіней і позначу форми м’язів теж.

Як намалювати ведмедя

Конкретизуємо всі деталі

Тепер можна почати промальовувати всі деталі тварини. У кожного виду тварин, звичайно ж, є властиві лише цьому виду різні набори пропорцій і маленьких деталей, і всередині кожного виду також є унікальні “індивідууми”, які чомусь так відрізняються від своїх побратимів.

На даному етапі дуже важливо бути уважним. Додаємо всі фінальні штрихи і необхідні риси і деталі.
Готово!

Малюнок ведмедя

Як намалювати Машу і Ведмедя

Для юних художників, що обожнюють героїв вітчизняного мультфільму «Маша і Ведмідь», а також для всіх бажаючих навчитися малювати улюблених персонажів Машу і Мішу ми представляємо цей розділ. Тут можна ознайомитися з основними етапами створення олівцем начерку героїв на прикладі сюжетної картинки з мультфільму і прочитати опис, яке допоможе в малюванні.

Отже, малюємо картинку Ведмедика з Машею.

Як намалювати Машу і Ведмедя

Перший етап:

Розмічаємо аркуш паперу і позначаємо місце розташування наших героїв основними колами-контурами. Для Маші достатньо двох невеликих кружечків в нижній правій частині листа, а ось Мишу потрібно зобразити більш грунтовно.

Малюємо Машу і Ведмедя

Другий етап:

На кіл-контурах намічаємо Міші основи лап і носа, а до Маші кружечками, додаємо хустинку на голову і маленьку ручку.

Маша і Ведмідь

Третій етап:

Більш ретельно промальовуємо ведмедя ніс, позначаємо вуха і злегка підняті брови. Намічаємо рівень, на якому будуть розташовані очі, а в лапу поміщаємо майбутній льодяник. Маші домальовували капелюх, з якої вона вилазить, і поділяємо контур її обличчя на частини для подальшої роботи.

Як намалювати Машу і Ведмедя

Четвертий етап:

Малюємо ведмедю Міші очі, а також робимо пишними брови і волохату шкуру. Льодяник в лапі прорисовуємо більш ретельно. Орієнтуючись по розмічальних лініях, малюємо очі і Маші. Прорисовуємо її витягнуту руку і домальовували другу, що тримається за капелюх.

Маша і Ведмідь малюнок

П’ятий етап:

Додаємо героям міміки: посмішки і напрямки поглядів. Штрихуванням позначаємо тіні і надаємо об’ємність.

Як намалювати Машу і Ведмедя

Все – малюнок олівцем Ведмедя і Маші готовий. Нічого складного і досить реалістично.

Керуючись цією інструкцією, можна спробувати самостійно намалювати і інші картинки з друзями.

Як намалювати Машу з мультика

Зараз ми намалюємо дівчинку Машу з мультсеріалу «Маша і ведмідь» олівцем поетапно крок за кроком.

Як намалювати Машу з мультика

Крок 1. Щоб нам було зручніше намалювати, накреслив тонкими лініями окружність і розділимо її прямими, які показують напрямок голови. Потім малюємо контур очей, рота і носа.

Як намалювати Машу

Крок 2. Малюємо очі, зуби, брови у Маші.

Малюнок Маші

Крок 3. Малюємо контур нижньої частини голови і хустку.

Маша

Крок 4. Малюємо чолочку. Стираємо окружність і допоміжні прямі.

Малюємо Машу поетапно

Крок 5. Малюємо вузлик під підборіддям, тільце і контур верху відра. Потім малюємо кисті рук.

Малюємо Машу

Крок 6. Малюємо рукава у Маші, потім відро і травичку.

Як намалювати Машу

Крок 7. Остаточний варіант дівчинки Маші з мультика, не забудьте стерти всі непотрібні лінії.

Маша

Як намалювати Медведя з мультика Маша і Ведмідь олівцем поетапно

А тепер перемкнемося на другого головного героя мультфільму “Маша і Ведмідь” – Мішу, і намалюємо його.

Як намалювати ведмедя

Цей великий, сильний, господарський, добрий, а головне – терплячий Ведмідь Міша, якого люблять всі діти і дорослі, прийшов до нас на урок. Для того, щоб його намалювати, просто змалюйте олівцем по кроках наступні картинки:

Малюємо ведмедя Ведмідь Міша Як намалювати ведмедя Зразок як намалювати ведмедя Ведмідь Малюємо ведмедя Малюнок ведмедя Як намалювати ведмедя Ведмідь Малюнок ведмедя Ведмідь Міша Як намалювати ведмедя

Сподіваємося наш урок малювання як намалювати Машу і Ведмедя вам сподобався! До нових зустрічей у нас на сайті!

Відео – як намалювати Машу і Медведя

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: