Як намалювати святого Миколая

Як намалювати Миколая

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня – найулюбленіше свято маленьких дітей.

І справа не тільки в тому, що він дарує малюкам подарунки, а й в цікаві традиції, пов’язаних з цим днем. Ті, хто хоче отримати в подарунок щось конкретне, обов’язково пишуть йому про це в листі або роблять малюнок, де і наочно зображують свої бажання.

Як намалювати святого Миколая легко

За традицією в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з небес разом зі своїм помічниками ангелятами, для того, щоб покласти кожної дитини подарунок. Це можуть бути солодощі, іграшки і т. Д., Якщо протягом року малюк був слухняним і не робив зла або ж розгочку, яка діставалася тим, хто дуже погано поводився і не здійснював добрих вчинків.

При цьому кожна дитина заздалегідь загадувала, що б вона хотіла отримати в якості подарунка. Щоб Чудотворець звернув увагу на бажання дитини, його прийнято було зображати у вигляді малюнка. Тому багато діток на зображенні зображують цукерки, маленьких кошенят і цуценят, книги або бажані іграшки. Якщо ж у малюка не було конкретної мрії, то він міг просто намалювати святого Миколая, щоб він приніс йому солодкість або якийсь приємний сюрприз.

Як намалювати святого Миколая поетапно

Варіантів зобразити старого безліч. Розглянемо малюнок до Дня святого Миколая олівцем поетапно:

  1. У центральній частині листа намалювати прямокутник.

2. Отриманий прямокутник умовно розділити на 4 частини. Знизу верхньої чверті провести дугу. А між нею і верхньою стороною прямокутника намалювати овал. Це буде голова дідуся. Після чого можна приступати до малювання одягу.

3. Використовуючи лінійку провести від дуги 2 прямі лінії, що розходяться до низу. Так ми отримаємо ризу. Верхній одяг зображуємо в формі листочка – сходяться дугами.

4. Після чого можна починати малювати бороду і митру – високу шапку. Це робиться акуратно, проводячи олівцем дуги вниз і вгору. Край одягу буде виглядати, як хвиляста лінія. Щоб малюнок став зрозумілим, всі зайві деталі витираються. На завершення промальовувалися дрібні, але при цьому важливі деталі малюнка.

5. Особа дідуся має бути доброю з посмішкою на обличчі, мудрими очима, густими бровами і довгою бородою. Його шапка буде прикрашена хрестом. В руках Микола завжди тримає довгий посох. Щоб домалювати взуття, знизу під ризою промальовується два невеликих півкола. І останнім штрихом стане той самий мішок із заповітними подарунками. Щоб картинка вийшла ще привабливіше, її можна прикрасити кольоровими олівцями, фломастером або фарбами.

Як намалювати святого Миколая крок за кроком

Пропоную намалювати самого доброго і веселого Святого Миколая. Такого зобразити і дітлахам під силу буде. Подивіться уважно на картинки і підготуйте необхідне приладдя.

Вам знадобляться:

  • Простий олівець і кольорові (або фломастери);
  • ластик;
  • Аркуш паперу. 

Розберемо роботу крок за кроком.

Починаємо з головного убору, промальовуємо узор.

Пожвавлюємо лице: борода, очі, вусики, посмішку

Одягаємо дідуся в шубу

Додаємо руки, посох, дрібні деталі на одязі

Розмальовуємо і вішаємо різдвяні зірочки на блакитний фон. 

Чудово, просто і швидко вийшов покроковий малюнок Святого Миколая олівцем. 

Малюнки на День святого Миколая для змальовки

Розмальовки на День Святого Миколая

На цьому ми закінчуємо нашу статтю. Дуже сподіваємося, що ви знайшли для себе щось корисне!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: