Як намалювати соняшник

Як намалювати соняшник

Соняшники – добре відоме видовище на більшій частині світу. Їх наукова назва, Helianthus, можна буквально перекласти як «сонячна квітка» з грецьких слів helios (сонце) і anthos (квітка). Назва соняшнику описує поведінку цієї великої рослини, оскільки її квіти повертаються, щоб слідувати за сонцем в її щоденному русі по небу. Самі жовті квіти схожі на сонце.

Існує близько 70 сортів соняшнику, і вони вирощуються для своєї краси, а також для своїх насіння, які люди і тварини вважають смачними і поживними. Дикі соняшники родом з Північної та Південної Америки, і соняшник є одним з чотирьох сільськогосподарських рослин, які одомашнюють корінні американці.

Один древній танбур належав єгипетському співакові на ім’я Хар-Мозе. Передбачається, що йому 3500 років, і він був знайдений в гробниці, в якій був похований Хар-Мойсей. Сьогодні цей гітароподобний інструмент виставлений в Археологічному музеї в Каїрі, Єгипет. Такі інструменти зображені на картинах і різьбі по всьому світу.

Соняшники займали чільне місце в творах мистецтва. Корінні американці не тільки представляли сам квітка, але і використовували його насіння в якості прикраси. В кінці 1800-х знаменитий художник Вінсент Ван Гог створив дві серії картин з соняшниками. Соняшники широко використовувалися в художніх роботах мультфільму Діснея «Покахантас» (1995). Великі яскраві квіти набули популярності в якості елемента дизайну одягу і домашнього декору в 1960-х і 1970-х роках і до сих пір використовуються як такі сьогодні.

Малюємо соняшник поетапно – Як легко і правильно намалювати соняшник

Хочете додати веселі малюнки соняшнику в свою кімнату, свій одяг, шкільне приладдя або свій витвір мистецтва? Зробити це простіше, ніж коли-небудь, за допомогою цього простого, покрокового керівництва з малювання. Все, що вам знадобиться, – це олівець, аркуш паперу і, можливо, ластик, кольорові олівці, кольорові олівці, маркери або фарби. Просто дотримуйтесь інструкцій письмових кроків, разом з доданими ілюстраціями. На кожному кроці нові рядки відображаються блакитним кольором. Використовуючи це просте керівництво по малюванню, ви скоро «виростите» цілий сад соняшників!

Покрокові інструкції з малювання соняшнику

1. Почніть з малювання кола. Це сформує центр квітки, часто званого оком або диском.

2. Витягніть пари вигнутих ліній з очей квітки, дозволяючи лініях в кожному наборі зустрічатися в гострій точці. Повторіть цей процес навколо всього кола. Так утворюються пелюстки квітки.

3. Між кожною пелюсткою намалюйте пару більш коротких вигнутих ліній, дозволяючи лініям зустрічатися в гострій точці. Ці лінії утворюють другий шар пелюсток за першим.

4. Між кожним з ближніх і дальніх пелюсток намалюйте пару коротких вигнутих ліній, які зустрічаються в точці. Ці трикутні фігури утворюють ще один шар пелюсток позаду перших двох шарів.

5. Всередині кола очі квітки намалюйте ще одне менше коло, додаючи деталі до центру квітки.

6. Під квіткою простягаються дві довгі вигнуті паралельні лінії. Дозволити лінії зустрітися в точці. Це формує стебло квітки.

7. Витягніть дві вигнуті лінії з одного боку стебла, щоб вони могли зустрітися в точці, схожою з точкою пелюсток. Це формує лист квітки. Потім намалюйте вигнуту лінію від підстави листа до його кінчика, вказуючи на жилку листа.

8. Продовжуйте деталізувати лист, додаючи додаткові вени. Робіть це, малюючи короткі, прямі або злегка зігнуті лінії від центральної жилки листа до зовнішнього краю листа.

9. Додайте випадковий асортимент маленьких точок і кіл до ока квітки. Це вказує на текстуру несе насіння центрального диска, який насправді являє собою колекцію дрібних квіток.

10. Розфарбуй свій соняшник. Більшість соняшників жовтого кольору з коричневими центрами і зеленим листям. Однак деякі соняшники червоного, оранжевого, фіолетового або рожевого кольору.

Повний підручник малювання соняшнику в одному зображенні

Як намалювати соняшник олівцем

У цьому уроці ми розглянемо, як реалістично намалювати соняшник олівцем поетапно. Для цього нам будуть потрібні олівці різної м’якості, такі як 2Н – для світлих тонів, НВ – для середніх і 2В – для темних. Ви можете вибрати інші олівці, якими ви звикли малювати.

Олівцем 2Н малюємо серцевину і кілька пелюсток соняшнику. Лінії повинні бути дуже світлі. На зображенні вони дуже затемнені в фотошопі, щоб ви їх змогли побачити, насправді вони ледве помітні. Намалюйте ще більше пелюсток.

Ще додаємо, а також листя з боків. Не забувайте натискати на зображення, щоб розглянути докладніше.

Тепер малюємо стебло і листя зліва.

Потім листя справа.

В результаті має вийти ось такий ескіз соняшнику. Трохи пройдіться гумкою по листочками, щоб освітлити їх.

Пам’ятайте, що чим менше тиск на олівець, тим світліші будуть лінії. На найсвітліших областях мого малюнка, я зовсім не натискаю на олівець, за мене це робить власний вага олівця, тому лінії дуже світлі. Коли ви закінчите роботу над малюнком, обов’язково перевірте, чи правильно ви розподілили світло і тінь, півтінь, напівсвітло і т.д. Перевірте листя, і пелюстки, може бути ви що-небудь упустили.

Продовжуємо затінювати.

Малюємо серцевину соняшнику, вона складається з кружечків, які до середини стають маленькими і темними. Напрямок має спіралеподібну форму.

Робимо штрихування нижній частині соняшнику.

Листя зліва.

Стебло.

Листя зверху справа.

Нижня листя соняшнику справа.

Перевірте тіні, виправте, що не так. Ось так виглядає кінцевий результат.

Як намалювати соняшник у вазі

Соняшник – єдина квітка, який поєднує в собі красу і користь. Це осінні квіти. Сьогодні будемо малювати букет соняшників у вазі. Підготуйте все необхідне і сідайте зручніше. удачі.

ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ:

  • Аркуш паперу;
  •  звичайний олівець;
  •  ластик;
  •  лінійка; кольорові олівці / фарби / фломастери.

Шийка вази

Верхню частину вази зображуємо за допомогою квадрата, зверху домалювавши отвір.

Форма вази

Основна частина кругла. Щоб ємність для води була стійка, додайте прямокутник.

Головки соняшників

Малюйте в різному становищі три овали.

Стебло

Намалюйте вигнутими лініями.

Пелюстки

Маленькі, гострі зубчики.

Серцевина

Щоб спростити, передайте зернисту середину у вигляді сітки.

Листя

Це останнє, що потрібно додати.

Деякі листя ховаються за квітками.

Розфарбовуємо

Ви можете розфарбувати вазу з соняшниками кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами.

На сьогодні наш урок малювання прийшов до кінця! До нових зустрічей на нашому сайті!

Відео – як намалювати соняшник

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: