Як намалювати сердечко

Як намалювати сердечко

Як намалювати красиве сердечко

У цьому уроці ми розглянемо, як красиво намалювати красиве сердечко зі стрілою олівцем поетапно, можна його використовувати на день Святого Валентина при малюванні валентинки .

Спочатку малюємо форму серця, потім завитки зліва в ньому.

Надаємо форму серця, знизу ширина між лініями буде вже, самі бічні точки найширші, потім поступово йде невелике звуження.

Намалюйте стрілу в серце.

Прикрасьте наконечник стріли і намалюйте гарний візерунок всередині сердечка, а також багато сердець, яке випромінює це стріла.

Зафарбуйте красиве серце червоним олівцем, ручкою або фломастером.

Як намалювати сердечко з крилами

У цьому уроці ми намалюємо сердечко з крилами поетапно олівцем з безліччю маленьких сердець навколо. Малюнок дуже простий, тому намалювати зможе кожен.
Малюємо одну сторону серця, ця крива схожа на знак питання. 

Малюємо другу сторону сердечка.

Починаємо малювати крильця з двох сторін.

Доповнюємо лініями крила трохи нижче і менше.

І закінчуємо кривими, які нижче і менше попередніх ліній.

Залишилося нам розфарбувати сердечко в червоний колір, крила – в світло-блакитний. Для краси можна синім олівцем показати пір’ячко. Також навколо сердечка намалюйте червоним кольором маленькі серця, але не перестарайтеся, занадто багато їх малювати не варто. Ось і все, малюнок серце з крилами готовий, його можна використовувати при малюванні валентинки.

Як намалювати серце в руках

Руки, що показують сердечко пальчиками, чудово підійдуть для прикраси листівки до дня Святого Валентина. Освідчення в коханні, дружбі або просто привітання у формі листівки завжди приємніше, якщо воно зроблено своїми руками. Намалювати серце в руках вам допоможе наша проста інструкція в картинках.

Крок 1: Серце

Для початку намалюйте серце

Крок 2: Лінії

Потім проведіть 2 лінії і з’єднайте їх у верхній частині серця

Крок 3: Права рука

Домальовуйте праву руку

Крок 4: Ліва рука

Потім намалюйте ліву руку

Крок 5: Деталі

Не забудьте про деталі, покажіть кільця і браслети на руках

Стираємо контурні лінії. Отриманий малюнок можна розфарбувати.

Як намалювати сердечко по клітинках

Як намалювати серце по клітинах? Для цього вам знадобиться олівець, листочок в клітинку і картинка, яка береться за основу. Далі прораховуючи клітинки на зразку їх необхідно переносити на виття листочок. Малювання сердець по клітинках дозволить кожному відчути себе справжнім художником і навчиться красиво малювати.

Малюнок по клітинках Два серця

Малюнок по клітинках Серце з цепочкой і замком

Малюнок по клітинках Серце

Малюнок по клітинках Серденька

Малюнок по клітинках Червоне серце з чорним контуром

Малюнок по клітинках Красиві серця

Малюнок по клітинках Рожеве серце

Малюнок по клітинках Смайлик сердечко

Просте серце по клітинках

Дві половинки серця по клітинках

Як намалювати гарне 3д серце поетапно

Хочете намалювати красиве серце? Це просте покрокове керівництво по малюванню серця допоможе вам зрозуміти, як це зробити. Все, що вам потрібно, це маркер, олівець або ручка, і аркуш паперу. Ви також можете пофарбувати свій закінчений малюнок.

Покрокова інструкція з малювання серця

1. Почніть з малювання форми серця. Використовуйте вигнуту лінію, щоб обвести кожну сторону. Зауважте, однак, що верхня точка серця замінюється короткою зігнутою лінією. Ця форма окреслює інтер’єр серця.

2. Витягніть вигнуту лінію від однієї дуги серця. Лінія повинна йти приблизно паралельно контуру серця і проходити повз нижнього кінчика. Це описує в загальних рисах внутрішню частину одного з серцевих променів.

3. Витягніть довгу вигнуту лінію від кінчика лінії, намальованої на попередньому кроці. Ця лінія повинна бути приблизно паралельна стороні серця, закінчуючись приблизно в точці, де сходяться арки серця. Це описує в загальних рисах частина серцевих променів.

4. Намалюйте довгу вигнуту лінію, що йде від краю арки серця. Лінія повинна бути приблизно паралельна першого променя серця. Завершіть лінію паралельно нижнього кінчика серця і з’єднайте його з гострим кінцем прямою лінією. Це завершує промінь на цій стороні серця.

5. Намалюйте коротку пряму діагональну лінію, що йде вниз від внутрішнього кінчика серця. Звідти витягніть довгу вигнуту лінію вгору в сторону верхньої дуги серця.

6. Від внутрішньої сторони серця витягніть вигнуту лінію вгору. Ця лінія повинна згинатися разом з потоком серця, але не з’єднуватися.

7. Від цієї лінії проведіть вигнуту лінію до вершини протилежної дуги. Ця лінія повинна перетинати іншу відкриту лінію, повністю охоплюючи фігуру серця.

8. Заштрихуйте серце прямими горизонтальними лініями різної довжини.

9. Завершіть штрихування серця.

10. Розфарбуй своє серце за своїм смаком.

На сьогодні наш урок малювання закінчено. Сподіваємось вам все сподобалося і було зрозумілим. До нових зустрічей на нашому сайті!

Відео – як намалювати сердечко

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: