Як намалювати русалку

У цьому уроці ви навчитеся, як намалювати русалку для дітей 5, 6, 7, 8, 9, 10 років олівцем поетапно. Русалка – це міфічна істота, які існує тільки в легендах і переказах, в реальному світі таке створення немає. Це буде дуже простий малюнок русалки, тому дитина легко намалює її.

Як намалювати русалку для дітей

Малюємо голову у вигляді овалу, потім двоє очей кружечками, зафарбовуємо їх, залишаючи трохи білого простору, відблисків, маленький носик і рот.

Підкреслюємо очі кривими, малюємо вії та волосся, які знаходяться спереду на обличчі.

Стираємо непотрібні лінії верху голови, малюємо шию і верх голови.

Намалюйте плечики, тіло і форму хвоста, просто срісуйте.

Малюємо верхню частину купальника і руки до ліктя.

Потім намалюйте частину рук від ліктя і долоньки, а також хвіст у русалки.

Малюємо пасма волосся і частину справа.

Домальовували волосся хвилястими лініями, малюємо вухо і сережку на ній, квіточку в волоссі, черепашки на грудях, пупок і оборочку на стегнах.

Тепер на хвості можна трошки намалювати луски і малюнок русалки готовий.

Як намалювати русалку Аріель

Зараз ми намалюємо русалку Аріель.

Крок 1. Малюємо коло і криві, що показують напрямок обличчя у Аріель, потім малюємо підборіддя у русалоньки Аріель.

Крок 2. Малюємо контур очей і носа у русалоньки Аріель. Стираємо прямі.

Крок 3. Малюємо зіниці, вії та брови у Аріель.

Крок 4. Малюємо рот   і початок чубчика. Стираємо окружність.

Крок 5. Малюємо верхню частину волосся і вухо у Аріель.

Крок 6. Малюємо решту волосся і видатні частина тіла у Аріель.

Крок 7. Стираємо частину контуру обличчя, яка знаходитися в пасма волосся у Аріель. Ось така повинна вийти наша русалочка Аріель.

Як намалювати русалку Аріель поетапно для дітей

Ганс Християн Андерсен був датським автором, який багато писав в 1800-х роках. Він найбільш відомий своїми казками. Датською мовою його історії відомі як eventyr, що означає «перевершити вік і національність». Це, безумовно, мало місце в багатьох його оповіданнях, включаючи «Русалоньку», опубліковану в 1837 році.

Перекладена на багато мов і включена в дитячі книги понад століття, Русалочка була увічнена в однойменному анімаційному фільмі 1989 року. Головний герой, Аріель, – принцеса-русалка, яка мріє про життя на суші, а не в морі. З часу виходу Діснея в ряді інших русалок і мультфільмів фігурують персонажі, які дуже схожі на цю морську дівчину.

Хотіли б ви мати можливість малювати Аріель? Тепер ви можете, використовуючи це просте покрокове керівництво по малюванню, олівець і аркуш паперу. Просто дотримуйтесь інструкцій в керівництві по малюванню, вказаною нижче. Зверніть увагу, що на ілюстрації, що супроводжує кожен крок, нові лінії показані синім кольором, а лінії, намальовані на попередніх кроках, показані чорним.

Можливо, ви захочете мати ластик під рукою для виправлення помилок і стирання напрямних ліній – ліній, розміщених на попередніх етапах, щоб допомогти вам сформувати правильну форму на наступних етапах. Ви також можете використовувати кольорові олівці, кольорові олівці, фарби або маркери, щоб заштрихувати закінчений малюнок.

Покрокові інструкції з малювання русалки Аріель

Почніть з малювання маленького кола. Це опише обличчя Аріель.

Від кола витягніть вигнуту лінію, щоб окреслити щелепу і підборіддя.

Намалюйте серію вигнутих ліній, що перетинають коло. Ці лінії показують, як волосся Аріель лежать на її лобі і вусі.

Зітріть напрямні лінії з голови Аріель.

Витягніть дві вигнуті лінії вниз від голови, щоб сформувати шию і плечі Аріель.

Прикладіть форму верхньої частини тіла Аріель, намалювавши майже круглу вигнуту лінію від плеча до плеча.

Прикладіть приблизно прямокутну форму під верхньою частиною тіла, використовуючи вигнуті лінії. Це формує торс Аріель, або живіт.

Витягніть дві довгі вигнуті лінії від живота. Дозвольте лініях зустрітися гострої точці, що вбирає хвіст Аріель.

Від хвоста витягніть два набори вигнутих ліній. Кожен набір зустрінеться в точці, змальовуючи в загальних рисах плавники Аріель.

Намалюйте вигнуту лінію над точкою, де зустрічаються хвіст і живіт Аріель. Це додає деталі до хвоста.

Додайте більше деталей до Аріель. Намалюйте коротку вигнуту лінію під шиєю, щоб вказати на ключицю. Намалюйте на животі форму апострофа – точку з короткою зігнутою лінією, щоб сформувати пупок, і намалюйте вигнуті лінії через гребінь над хвостом. Нарешті, намалюйте довгі вигнуті лінії по довжині кожного плавця.

Витягніть набір вигнутих ліній від кожного плеча, щоб окреслити руки.

Додайте ще один набір вигнутих ліній для кожної руки, розташувавши їх під кутом, щоб вказати вигин ліктя.

Намалюйте руки Аріель, використовуючи ряд пов’язаних, вигнутих ліній. Кожен палець може бути намальований з використанням подовженої U-подібної лінії. Намалюйте криву на долоні, щоб додати деталі.

Одягніть одяг Аріель з черепашок, уклавши в неї два перекривають один одного слізних обриси в двох наборах на її верхній частині тіла. Використовуйте дві короткі вигнуті лінії, щоб намалювати ремінь.

Зітріть напрямні лінії з верхньої частини тіла.

Намалюйте волосся Аріель, використовуючи довгі та короткі вигнуті лінії. Навколо її особи дозвольте лініях перетинатися. Під кінець її волосся, нехай лінії зустрічаються в точках.

Намалюйте очі Аріель, використовуючи вигнуті лінії. Намалюйте її ніс і брови, використовуючи вигнуті лінії. Витягніть короткі вигнуті лінії над очима, щоб позначити вії.

Намалюйте рот і губи, використовуючи чотири вигнуті лінії. Намалюйте дві криві лінії в кожному оці, щоб сформувати зіницю і райдужну оболонку. Намалюйте маленький круг всередині зіниці і затіните зіницю.

Колір Аріель. Традиційно вона зображена з рудим волоссям і зеленим хвостом.

Як намалювати русалку олівцем

Кожна дівчинка дивилася мультфільми Діснея і знає, як виглядає одна з перших і головних принцес – Русалочка. Прекрасна Аріель, з червоними волоссям і прекрасним голосом – історія, яка стала культовою і персонаж, який важко сплутати з кимось іншим. Сьогодні ми розглянемо, як намалювати русалку в стилі Дісней кольоровими олівцями.

Техніка малювання кольоровими олівцями

Кольорові олівці – недооцінений матеріал, який останнім часом все ж набирає популярність серед художників і ілюстраторів. Вважається, що кольорові олівці – це матеріал для дітей, але зараз багато професійні марки випускають якісні, високопігментовані олівці з широкою гамовою лінійкою. 

При підготовці до роботи кольоровими олівцями, краще вибирати гладкий щільний папір. Також важливим є етап ескізу. Лінії повинні бути тонкими і акуратними, щоб в подальшому грифель змішувався з пігментом олівця. 

Після того, як побудова готова, можна послабити ці лінії гумкою і тільки потім переходити до роботи в кольорі. 

Варто пам’ятати, що більшість олівців не нашаровуються більше трьох шарів, тому важливо потрапляти в колір правильно. До того ж кольорові олівці практично неможливо стерти, відповідно, намагайтеся працювати логічно і послідовно, планувати, який колір буде наступним. 

Як намалювати русалку кольоровими олівцями в стилі фентезі?

Для роботи нам знадобляться:

  • Звичайний олівець;
  • ластик;
  • цупкий папір;
  • кольорові олівці.

Етап 1

Малюємо стакан, в якому буде знаходиться русалка. Для того, щоб не втратити кут нахилу, малюємо вісь симетрії. І, орієнтуючись на цю вісь, малюємо боки склянок. При цьому необхідно пам’ятати про те, що денце і верх склянки повинні бути овальними. Це додасть необхідний обсяг склянці.

етап 2

Починаємо малювати хвіст русалки. Бажано намалювати його закрученим, це зробить хвіст і тулуб пропорційним.

етап 3

Малюємо тулуб.

етап 4

Починаємо малювати голову і обличчя. У мультяшних персонажів можна малювати незграбні риси.

етап 5

Малюємо об’ємні волосся, вони повинні розвиватися і бути повітряними.

етап 6

Можна додати ще кілька об’ємних локонів.

етап 7

Прорисовуємо обличчя.

етап 8

Малюємо коло на задньому плані, обмежуємо простір, який буде відображатися на картині.

етап 9

Додаємо морські елементи – черепашки, бульбашки, кораблі.

етап 10

Додаємо тінь у склянки і деталей в колі.

етап 11

Полегшуємо олівцеві лінії і приступаємо до роботи кольоровими олівцями. Починаємо з хвоста – частина, яка занурена в воду повинна бути світлішою і прозорою. Таким чином ми досягнемо ефекту води в склянці.

етап 12

Працюємо з водою – поєднуємо два кольори. Основний – світлий блакитний, темні ділянки затемнюємо синім холодним.

етап 13

Працюємо тілесним кольором і темним коричневим над тілом русалки.

етап 14

Фарбуємо волосся двома відтінками. На верхній частині обсягу волосся повинне бути світлішими, тижні внизу.

етап 15

Творимо з небом, можете використовувати будь-які відтінки, які підходять для ілюстрації заходу.

етап 16

Допрацьовуємо деталі і контури, вони дозволять зробити ілюстрацію закінченою.

Як намалювати русалку крок за кроком

Привіт шановні художники і ласкаво просимо на урок про те, як малювати русалку . Це один з найвідоміших персонажів в міфології, який присутній в самих різних книгах, фільмах і мультфільмах.

Крок 1

Як ми вже говорили, русалка – це істота, чия верхня частина – людина, а нижня частина – риба. Тому спочатку накидайте голову в формі овалу. Далі намалюйте довгий хребет, який плавно переходить у хвіст. Далі накидайте скриню і руки.

крок 2

Давайте додамо деякий обсяг до тіла нашої русалки. Намалюйте пересічні лінії на голові. Потім намалюйте тулуб, яке звужується в талії, потім розширюється в стегнах і знову повільно звужується до кінчика хвоста. В кінці цього кроку накидайте руки.

крок 3

Давайте додамо деякі основні деталі до нашої русалку. За допомогою світлих вигнутих ліній ми окреслюємо контури волосся. На обличчі ми замальовує очі, ніс і рот. Потім зійдіть трохи нижче і намалюйте деталі на тулуб і руках. Потім намалюйте плавники на довгому хвості.

крок 4

Стираючи всі непотрібні вказівки з голови, ми малюємо волосся і риси обличчя нашої русалки. Ретельно витягніть очі, брови, ніс, вуха і губи.

крок 5

Спустимося трохи нижче і подбаємо про деталі торса і рук. Зітріть всі непотрібні орієнтири і за допомогою чітких і чітких ліній витягніть тулуб, звужується навколо талії. Далі намалюйте тонкі руки акуратними пальцями.

крок 6

Зітріть всі залишилися рядки з тіла нашої русалки. Використовуючи чіткі і злегка зігнуті лінії, витягніть хвіст. В кінці цього кроку додайте лінії на плавники.

крок 7

Отже, малюнок русалки майже завершено, і нам залишилося тільки додати тіні. Акуратно додайте тіні. Якщо ви все зробите правильно, ви отримаєте реалістичний і тривимірний малюнок.

Ми закінчили урок малювання про те, як намалювати русалку . Зверніть увагу, що за допомогою цього уроку малювання ви зможете намалювати всіх русалок з усіх відомих вам історій, будь то персонаж з грецької міфології або Аріель з Діснея.

Відео – як намалювати русалку

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: