Як намалювати принцесу

Як намалювати принцесу

Прості уроки малювання з покроковою інструкцією

Як намалювати принцесу легко

На цьому супер простому уроці малювання покажемо вам, як легко і швидко намалювати принцесу . Щоб максимально спростити начерки принцеси, ми розділили цю інструкцію десять елементарних кроків, кожен з яких складається з найпростіших дій.

Крок 1

Спочатку ми намалюємо круп’є або «скелет» принцеси, який стане основою малюнка майбутньої принцеси. Почнемо з голови, зобразивши її у вигляді овалу. Далі йдемо до тулуба, окреслюючи хребет, на якому ми розміщуємо груди і таз. За допомогою декількох простих ліній ми малюємо руки і ноги.

крок 2

Давайте відзначимо напрямні на голові, вони допоможуть нам знайти центр особи і зобразити очі на одному рівні. Далі покажіть тонку шию і покажіть тулуб дівчини. Тулуб має бути значно звужено в талії, а потім знову розширено в стегнах.

крок 3

У вигляді двох куль відзначте плечі. Далі, у вигляді простих циліндрів, намалюйте верхні кінцівки принцеси. Намалюйте руки, як намальовано в нашому прикладі. Тепер за допомогою декількох ліній намалюйте плаття принцеси.

крок 4

Використовуючи горизонтальну лінію, намальовану на другому етапі, намалюйте великі і виразні очі. Трохи нижче відзначте ніс однією акуратною лінією і пухкими губами. Потім намалюйте брови двома простими лініями і покажіть зачіску. Не забудьте намалювати корону.

крок 5

Тепер визначимо основні деталі одягу принцеси. Зобразіть виріз на грудях . Далі підійдіть до рук і відзначте звивисті деталі одягу на плечах і передпліччях.

крок 6

Використовуючи темні і чіткі лінії, акуратно обведіть контури обличчя і голови, як показано в нашому прикладі. Зобразіть учнів, щоб принцеса виглядала більш виразно. Використовуючи ластик, видаліть всі непотрібні вказівки з голови принцеси.

крок 7

Тепер зробіть ті ж дії, але з тулубом принцеси. Тобто за допомогою темних ліній обведіть тулуб так, щоб воно вийшло чистим і мало закінчений вигляд. Щоб він виглядав ще більш повним, видаліть з нього всі непотрібні вказівки.

крок 8

Продовжуючи лінії тулуба, обведіть плечі, руки і руки принцеси. Зверніть особливу увагу на пальці принцеси (до речі, щоб дізнатися про них більше, відвідайте наш урок про те, як малювати руки). Завершіть етап, видаливши всі непотрібні вказівки з верхніх кінцівок.

крок 9

Тепер простежте довгі лінії сукні принцеси. Потім видаліть всі непотрібні допоміжні вказівки і додайте кілька вертикальних згинів, як це зробили художники Drawingforall.net. Якщо ви все зробили правильно, то малюнок вашої принцеси повинен виглядати приблизно так.

крок 10

Щоб малюнок принцеси був більш реалістичним, додайте кілька тіней. Для цього використовуйте легке і плавне затінення, як це зробили ми. Ви також можете додати колір до свого ескізу принцеси або додати більше штрихових шарів, щоб зробити малюнок більш об’ємним.

Так що це була художня інструкція про те, як легко намалювати принцесу . Чи була ця художня інструкція простою, або ви зіткнулися з будь-якими труднощами в процесі малювання принцеси? Напишіть нам про це.

Як намалюати принцесу Софію

Софія Прекрасна – одна з диснеївських принцес. Мультфільм розповідає про її дитинство і перші пригоди. Дівчинка стала дочкою короля Роланда і знайшла нову сім’ю, але пройшло багато часу, перш ніж вона знайшла спільну мову зі зведеною сестрою Ембер.

Малювати принцес для дівчаток – одне задоволення. Тому підготуйте необхідні інструменти і уважно стежте за інструкцією.

ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ:

  • аркуш паперу;
  • олівець;
  • ластик;
  • циркуль.

допоміжні фігури

Слід позначити контури малюнка за допомогою овалу, кола і півкола з витягнутим овалом знизу. Важливо мати при собі циркуль, щоб правильно намалювати фігури. Якщо дитина маленька, скористайтеся круглими предметами.

формуємо тулуб

Малюємо плавні лінії всередині кола. Переходи від спини до талії плавні. Завершіть всі переходом талії в поділ сукні.

Далі слід стерти лінії кола. Починайте формувати обриси особи.

волосся

Зачіска Софії коротка але пишна. Зауважте, що кожне пасмо потрібно малювати окремо.

корона

Вона розташована в центрі голови над чубчиком і складається з трьох фігурних зубців.

Обличчя

Очі позначте маленькими овалами, під ними намалюйте риску. Намагайтеся дотримуватися правил симетрії і малювати деталі однаковими.

Займіться промальовуванням зіниць. Потім додайте брови, губи і ніс.

руки

Вони зігнуті в ліктях, долоні впираються в боки. Через це ми не бачимо пальців. Їх можна зобразити схематично.

плечі

Біля шиї намалюйте красиві рукава-ліхтарики. Зітріть зайві деталі.

низ сукні

Його слід намалювати у вигляді красивих округлих пелюсток. Деякі з них видно лише частково, оскільки плаття повернуто однією стороною.

Після оформлення акуратно зітріть допоміжну фігуру.

візерунки

Відокремте плаття невеликим вирізом на шиї. Знизу покажіть парні кола, між пелюстками додайте хвилясті лінії, щоб здавалося, ніби плаття майорить.

кулон

На шиї Софії висить кулон Авалона, яким хотів заволодіти злий чарівник. Це прикраса непомітне, намалюйте його у вигляді маленького кола.

розфарбовуємо

Кулон і корона принцеси золоті. Волосся у неї коричневі, а плаття ніжно-фіолетове.

Як намалювати принцесу Луну

З сьогоднішнього уроку ви дізнаєтеся, як намалювати поні принцесу Луну з мультфільму «Дружба – це диво».

Молодша сестра Селеста поні Луна керує рухом місяця. Тривалий час бідолаха була вся поглинена образами і злістю, проте елементи гармонії змінили її, не тільки відібравши частину магічної сили, а й пом’якшивши характер. Поні помирилася зі своєю сестрою, ставши другою правителькою Еквестріі. Якщо вам цікаво, як намалювати принцесу Луну поетапно, наші уроки пояснять це як не можна краще.

Покажіть улюблену героїню з напівпрозорою розвіваючою гривою і глибокими блакитними очима. Щоб дізнатися, як намалювати принцесу Луну олівцем, досить уважно вивчити наші інструкції. Поради професійного художника допоможуть зобразити місячну поні у всій красі.

Крок 1: Коло

Зобразіть 2 кола

Крок 2: Форма голови

Тепер намалюйте витягнуту голову і Доріс вушко

Крок 3: Очі

Прорисуйте контур очей

Крок 4: Грива і ріг

Хвилястою лінією покажіть гриву і прорисуйте ріг

Крок 5: Передня частина тулуба

Почніть промальовувати тулуб, намалюйте передню ногу

Крок 6: Крила

Тепер намалюйте розкішні крила

Крок 7: Задні ноги

І нарешті, домалюйте ноги

Крок 8: Хвіст

Потім намалюйте шикарний хвіст

Крок 9: Деталі

І прорисуйте візерунки на тілі

Стираємо контурні лінії. Отриманий малюнок можна розфарбувати.

Як намалювати принцесу Жасмін

Жасмин – принцеса з діснеївського мультфільму «Алладін» і зараз ми її намалюємо.

Крок 1. Малюємо коло і криві, потім малюємо контур голови і сережки у принцеси Жасмин.

Крок 2. Малюємо очі, рот, ніс і брови у принцеси Жасмин.

Крок 3. Малюємо волосся і прикраса на голові у принцеси Жасмин.

Крок 4. Малюємо тіло у принцеси Жасмин.

Крок 5. Малюємо кофточку, намисто на шиї і волосся у принцеси Жасмин.

Крок 6. Зафарбовуємо волосся в темний колір у принцеси Жасмин.

Малюнок принцеси Жасмин готовий, залишилося тільки розфарбувати.

Як намалювати принцесу крок за кроком

Крок 1. Малюємо коло для голови принцеси, а потім додати особи керівних принципів. Ви будете потім намалюйте керівні принципи для плечей, рук, тулуба, а потім довгу вертикальну лінію на її плаття.

Крок 2.Ви почнете цей крок з початку накидати контури її зачіску. Тепер намалюйте форму її обличчя, а потім витягнути форму тіла на лівій стороні тіла принцеси, який їй гарну сукню. Нарешті, намалюйте дві лінії для рук.

Крок 3. Ви малюєте лінії очі, а потім почати малювати з форми її тулуб, а також верхню частину її сукні. Накидати правій стороні сукні принцеси дизайну і переконайтеся, що ви додати, що відскік почуття до нього, зробивши нижню лінію сукні округлий. Потім ви будете малювати деякі благав ліній навколо талії, а потім намалювати її ногою.

Крок 4. Оздоблення витяжки її волосся, а потім додати в форму цибулю. Ви будете потім намалюйте очей, а потім колір в учні. Дайте цієї симпатичної принцесі ніс і усміхнений рот, а також детально на її плаття. Стерти всі керівні принципи, які ви намалювали в кроці один, а потім перейти до останнього етапу.

Крок 5. Це те, що ваша принцеса повинна виглядати, коли ви закінчите. Колір її, використовуючи свій власний колір сітки і потім ви тільки що дізналися «як малювати принцесу» крок за кроком.

Відео – як намалювати принцесу

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: