Як намалювати оленя

Як намалювати оленя

Зображуйте мультяшних і реалістичних звірів маркерами, олівцями та аквареллю.

Як намалювати морду оленя в мультяшному стилі

що знадобиться

 • Аркуш паперу;
 • чорний маркер;
 • кольорові олівці.

як намалювати

Намалюйте коло, приплюснуте з боків. Це буде голова оленя. Ліворуч і праворуч покажіть вушка листоподібної форми. Усередині них зробіть другі, але поменше.

Трохи вище вух окресліть роги у формі літери Y з відгалуженням посередині. Нехай вони будуть закругленими і порожніми всередині.

Усередині контуру голови намалюйте два маленьких вертикальних овали. Це очі. Під ними зробіть ще один, але великий і горизонтальний. Буде мордочка. У ній покажіть невелике приплющене коло. Верхньою частиною воно повине як ніби прилипати до контуру великого овалу. Це ніс.

Під носом намітьте вигнуту лінію. У оленя з’явиться посмішка.

Вище лівого ока покажіть дві однакові дуги один під одним і плавно з’єднайте їх. Так вийде брову. Таку ж намалюйте справа.

Червоним олівцем заштрихуйте ніс, але не цілком. Нехай всередині залишиться маленький білий кружок. Це відблиск, який зробить деталь природніше. Очі всередині контурів зафарбуйте чорним, а брови і роги коричневим.

Для голови теж знадобиться коричневий. Тисніть на олівець сильніше звичайного, зафарбовуючи її біля контуру. Колір вийде насиченим. Рухаючись до середини, поступово ослабляйте тиск, щоб відтінок ставав світліше. За таким же принципом заштрихуйте зовнішню частину вушок.

Внутрішню частину вух і великий овал, усередині якого зображена посмішка, рівномірно зафарбуйте бежевим олівцем.

Як намалювати морду оленя в реалістичному стилі

що знадобиться

 • Аркуш паперу;
 • чорний маркер або олівець.

як намалювати

Посередині аркуша проведіть злегка опуклу лінію. Одним кінцем вона повинна дивитися в верхній лівий кут, іншим – вниз. Під нею окресліть ще одну, вигнуту в протилежну сторону. Це очей листоподібною форми. Зробіть другий – дзеркально по відношенню до першого. Трохи нижче намалюйте дугу. Її кінчики з’єднайте відрізком. Вийде півколо. Це ніс.

Позначте ніздрі внизу півкола невеликими точками. Зафарбуйте очі маркером, залишивши трохи білого простору, – це відблиски. Вони зроблять образ жвавіше. Під носиком оленя проведіть легку лінію, злегка опуклу вгору.

Рот і ніс візьміть в пунктирний коло з розривом вгорі. Поставте дві маленькі нахиляються вертикальні риси по різні боки від очей. Від їх нижніх кінчиків плавними лініями намалюйте вуха листоподібною форми.

Короткими штрихами загострити очі до носа. Злегка зігнутими лініями з’єднайте вуха з мордочкою. Контур підборіддя зробіть трохи яскравіше.

Від середини вух намалюйте дуги, опуклі в бік очей. Від виступаючих щік оленя проведіть вниз дві вигнуті лінії. З’єднайте їх, продовжуючи донизу і імітуючи вибивати шерсть зигзагоподібними штрихами. Це «комірець».

Трохи нижче за таким же принципом намалюйте ще один рівень «коміра». Він повинен бути трохи ширше, але коротше. Ніс і рот з’єднайте вертикальної рискою посередині.

Плавними вигнутими лініями, які прагнуть вгору, прорисуйте роги з відгалуженнями. Вони повинні бути схожі на гілки дерев. З’єднайте правий і лівий ріг легкої рисою.

Проведіть кілька тонких ліній всередині контуру рогів. Такі ж рисочки додайте всередині вух. Маленькі вертикальні штрихи зробіть над бровами, з боків від перенісся, на «комірі» і під щоками.

Зробіть кінчики вух трохи товщі. Додайте короткі вертикальні штрихи на ніс. Дві горизонтальні рисочки намалюйте під очима. Рогу відокремте від голови короткими лініями.

Як намалювати стоячого оленя в мультяшному стилі

що знадобиться

 • Аркуш паперу;
 • чорний маркер;
 • масляна пастель або кольорові олівці.

як намалювати

У лівій частині листа маркером намалюйте маленьке коло. Це ніс оленя.

Подумки розділіть коло навпіл вертикальною лінією. Від верхньої точки цього відрізка почніть вимальовувати краплю в праву сторону. Вона повинна бути злегка витягнута вгору. Замкнути її потрібно на нижній точці невидимою перегородки. У вас вийде голова оленя.

Усередині краплі намалюйте коло. Це очей. Зафарбуйте його так, щоб залишився білий зіницю і відблиск під ним.

Зігнутою лінією покажіть усмішку оленя. Вона повинна починатися від нижнього контуру голови і прагнути до ока.

Тепер окресліть шию і тіло. Поставте маркер на праву частину контуру голови. Ведіть лінію вліво так, щоб вийшла довгаста крапля, яка буде звужуватися і замикатися трохи правіше посмішки. Зобразіть овальний хвостик.

Від нижньої частини тіла накресліть чотири прямих лінії, що йдуть вниз. Це ніжки мультяшного оленя.

Від верхівки оленя проведіть вгору невеликий відрізок. Від його крайнє ліве положення випустіть горизонтальну риску достовірніше. Це основа роги. Поставте на ньому два відгалуження. Одне в формі літери Y, інше у вигляді короткого вертикального штриха. За таким же принципом покажіть другий ріг – дзеркально першому.

Під рогами прірісуйте овальні вуха. Нехай вони стирчать в різні боки.

Якщо хочеться додати оленя нашийник, зробіть маленьку дугу під головою. Між підборіддям і тілом покажіть невелике коло з хрестиком всередині. Це прикраса .

Візьміть не дуже інтенсивну жовту пастель. Якщо хочеться, її можна замінити на бежеву. Зафарбуйте їй тіло, хвіст, голову і вуха оленя.

Коричневим дрібному обрисуйте тінь в лівих нижніх частинах тулуба, хвоста і голови. Кілька штрихів додайте на вуха. Тоді малюнок буде здаватися об’ємніше. Червоної пастеллю зафарбуйте ніс і нашийник, яскраво-жовтою – прикраса.

У нижній частині листа намалюйте замети. Їх можна окреслити маленькими дугами. Скільки буде деталей, вирішувати вам. Простір під ними краще заштрихувати. Щоб зобразити сніжинки, поставте точки у верхній частині малюнка.

Як намалювати реалістичного стоячого оленя

що знадобиться

 • папір;
 • Звичайний олівець;
 • ластик.

як намалювати

У правій частині листа намалюйте коло. Якщо складно, зробіть дві горизонтальні і дві вертикальні риси, щоб позначити довжину і ширину фігури. Потім з’єднайте їх.

З правого боку намітьте другу, меншу за розміром, окружність. Ці деталі будуть основою для тулуба.

Трохи вище і лівіше першого кола намалюйте ще один. За розміром він повинен бути в чотири рази менше. Це заготовка для голови. Коли закінчите, проведіть всередині фігури злегка вигнуту горизонтальну лінію. Приблизно від її середини випустіть вгору вертикальну.

Всередині третього кола намітьте ще один. Він буде орієнтиром для мордочки. Нижня ліва сторона фігури повинна виявитися за межами майбутньої голови.

Зробіть невелику дугу на верхньому лівому боці голови. Вона буде схожа на вузьку підкову. Орієнтуючись на цю деталь, трохи пізніше ви прорісуете вухо. Повторіть справа.

Тепер намітьте перший ріг. Відштовхніться від верхівки і вгору проведіть довгу вигнуту лінію. Повторіть справа. Чим більше будуть ці рисочки, тим потім цікавіше вийде олень.

Під самим великим колом намалюйте довгу лінію, що йде вниз. До кінця зробіть її трохи зігнутою. У цьому місці буде копито. Поруч додайте ще одну рису для далекої передньої ноги. Вона повинна згинатися посередині. Так з’явиться відчуття, що олень крокує вперед.

Від кола поменше теж випустіть лінії вниз. Вони повинні згинатися посередині, а до кінця бути злегка зігнутими. Не ставте їх занадто близько один до одного. І постарайтеся, щоб майбутня далека задня нога не стояла на одному рівні з ближньої. Нехай її кінець буде трохи вище.

Намалюйте дві вигнуті лінії між головою і тулубом. Це буде шия. Знизу вона повинна випирати побільше, ніж зверху. Так ви покажете масивні груди тварини. Зверху і знизу з’єднайте кола, які позначають тулуб. Не робіть живіт плоским.

Усередині голови маленькими овалами намітьте очі. Потім трохи звузьте їх. Тепер можна зафарбувати. Але залиште кілька білих цяток. Відблиски зроблять оленя жвавіше. Додайте пару вигнутих ліній навколо, щоб позначити повіки. Трохи вище намалюйте дві вигнуті дуги – брови. Всередині кола, який ви підготували для мордочки, покажіть перевернутий трикутник з виїмками з боків. Це ніс з ніздрями.

Під носом проведіть горизонтальну лінію. Це рот. Зліва додайте кілька невеликих штрихів. Надайте вушках листоподібну форму. Для цього досить загострити їх кінчики. Усередині намалюйте кілька тонких ліній. Так створюється текстура.

Поверніться до допоміжної лінії для лівого роги, намітьте над нею дублюючу, щоб змалювати форму. Потім додайте відгалуження у вигляді вигнутих шипів. Скільки їх буде і якої довжини, вирішувати вам.

Правий ріг малюється за таким же принципом. Ви можете зробити його у вигляді дзеркального відображення лівого або проявити фантазію і розставити шипи по-іншому.

Тепер прорисуйте пряму передню ногу. Для цього з боків від допоміжної лінії додайте ще дві. Розширте їх вгорі, щоб отримати плавний перехід від тулуба. Посередині зробіть рисочки трохи опуклими – так ви визначите суглоб. Надайте копиту квадратну форму. Коротким штрихом розділіть його навпіл.

Почніть деталізувати передню вигнуту ногу. Щоб створити форму, додайте по боках від допоміжної лінії ще дві. На вигині прорисуйте опуклий суглоб. Копито теж буде квадратним, не забудьте розділити його навпіл штрихом. Трохи вище деталі додайте невеликий відросток-кіготь.

Задні ноги промальовувалися за таким же принципом. Біля допоміжної лінії для створення форми проводяться ще дві. Вони розширені зверху, злегка згинаються в суглобах і звужуються знизу.

На шиї позначте шерсть короткими штрихами. Контур тіла прорисуйте яскравішою. Додайте хвостик. Для цього окресліть невелику вигнуту фігуру з загостреним кінчиком, спрямованим вниз. Ластиком зітріть допоміжні лінії всередині оленя.

Додайте кілька легких штрихів всередині вух і на переніссі. Іншу частину голови зафарбуйте, натискаючи на олівець трохи сильніше. Області навколо носа і очей залиште порожніми. Дрібними лініями, що імітують волоски шерсті, оформите шию.

Начините деталізувати тулуб. Його можна промальовувати більш світлими і довгими штрихами, які не зображуючи шерсть так чітко, як на шиї. Кінчик хвоста залиште білим. Зробіть тінь на животі і на підставі ніг. Яскравішою зафарбуйте копита.

Натискаючи на олівець, додайте тіні на роги. Ті частини відгалужень, які на вашу думку знаходяться на світлі, робіть менш яскравими.

Як намалювати силует оленя

що знадобиться

 • Акварельний папір;
 • Звичайний олівець;
 • ластик;
 • акварель;
 • пензлик;
 • палітра;
 • баночка з водою.

як намалювати

Щоб картина вийшла акуратною, начините з олівцем начерку. Зробіть на аркуші горизонтальну лінію. Це верхівка оленя. Від неї вниз і вліво відведіть м’яку дугу. Вийде перенісся.

Від дуги проведіть невелику лінію вправо вниз. Це ніс. Відштовхніться від нього і прорисуйте вигнуту щічку.

Щоб окреслити шию, праворуч від верхівки проведіть м’яку дугу. Таку ж вигнуту лінію повторіть зліва. Вона буде починатися від щоки.

Тепер покажіть груди. Для цього відведіть від шиї дві вигнуті лінії, які будуть з’єднуватися внизу.

На голові оленя намалюйте вуха листоподібною форми. Вони повинні дивитися в різні боки.

Двома плавними вигнутими лініями покажіть правий ріг оленя. Він повинен починатися від верхівки і за формою нагадувати гілку дерева.

Тепер можна намітити загострені відгалуження зверху роги.

За цим же принципом намалюйте лівий ріг оленя. Щоб все виглядало природно, він може відрізнятися від правого напрямком, кількістю і розміром відгалужень.

Ластиком зітріть ескіз так, щоб лінії майже не було помітно. Якщо цього не зробити, потім їх буде видно через фарбу.

Якщо ви користуєтеся професійної аквареллю, змішайте ультрамаринову і малинову фарби . Якщо у вас дитячий набір, вирівняйте червону і синю. Вийде фіолетовий колір. Прорисуйте їм праве вухо, підкресліть маленький шматочок лівого і частина голови, нанесіть трохи відтінку на шию.

Прополощіть кисть в баночці з водою і зачерпніть їй малиновий або червоний колір. Нанесіть трохи фарби на грудну клітку, ліві вухо і ріг.

Знову прополощіть пензлик. Вона повинна бути чистою і вологою. Розмийте їй кольору на папері. Це потрібно зробити, поки фарба не висохла. Так ви отримаєте плавні переходи між відтінками.

Тепер візьміть трохи жовтої фарби. Додайте її на грудну клітку.

Насиченою блакитною фарбою прорисуйте кінчики лівого вуха і носа.

Додайте в блакитну фарбу трохи ультрамаринової. Цей відтінок нанесіть на кінчик лівого роги.

Промийте кисть і на палітрі змішайте фіолетову і ультрамаринову фарби. Так колір стане інтенсивнішим. Цим відтінком підкресліть перенісся, праве вухо і частина шиї під щокою оленя.

Наберіть на пензлик фіолетову фарбу і з’єднайте кольору, які нанесли на попередньому кроці. Так у вас вийде тінь. Олень буде здаватися об’ємніше.

Фіолетовий колір варто нанести на шию і грудну клітку з правого боку малюнка. Можете додати акцент на лівому вушку.

Правий ріг буде в тіні. Плавними лініями зафарбуйте його фіолетовою фарбою. Цей же колір нанесіть на верхню частину правого вуха і під щоку оленя.

На палітрі злегка розведіть фіолетову фарбу водою. Вона стане менш інтенсивною. Цей відтінок нанесіть на ті частини лівого роги, які ще не зафарбовані.

Тепер наберіть на пензлик блакитну фарбу. Потрясіть інструментом над лівим нижнім і правим верхнім кутами листа. У вас вийдуть кольорові краплі, які прикрасять білий фон.

Розглянемо ще один спосіб як намалювати оленя.

Як намалювати оленя поетапно

Олені є універсальним і широко поширеним видом. Олені є рідними для всіх континентів, крім Австралії та Антарктиди, і вони живуть в кліматі від джунглів до лісів і лугів в снігових тундрі.

Покрокові інструкції для малювання оленя

Почніть з малювання маленького кола. Це сформує голову оленя.

Під кругом укладіть неправильну форму з плоским дном. Намалюйте вигнуту лінію через дно. Ця форма стане ротом оленя.

З’єднайте рот з головою, тримаючи його обома вигнуті лінії.

Від задньої частини голови і нижче рота витягніть набори коротких вигнутих ліній, які зустрічаються в зубчастих точках. Ці лінії утворюють пухнасту шию оленя.

Обведіть тіло оленя, використовуючи довгі вигнуті лінії. Дозвольте лініях зустрічатися в поверненою вниз точці.

Намалюйте передню ногу оленя, використовуючи ряд вигнутих ліній. Зверніть увагу, як вигини суглобів утворюють тупі точки і як лінії сходяться всередину трохи вище ступні. Не забувайте волохаті деталі хутра, де нога з’єднується з тілом.

Намалюйте задню ногу, використовуючи ряд вигнутих ліній, приділяючи однакову увагу деталям навколо суглобів і стопи.

Намалюйте дальню передню ногу, використовуючи ряд вигнутих ліній.

Намалюйте дальню задню ногу, використовуючи ряд вигнутих ліній.

Прикладіть форму хвоста, використовуючи ряд коротких вигнутих ліній, які зустрічаються в звернених вниз точках. Потім намалюйте короткі вигнуті лінії по всій довжині хвоста, щоб додати деталі хутра.

Використовуючи з’єднані короткі вигнуті лінії, намалюйте пухнасті деталі, що йдуть вниз по шиї оленя і по всьому його животу. Використовуйте короткі, вигнуті лінії, щоб додати більше хутряних деталей пліч.

Зітріть направляючу лінію, яка перетинає ноги і живіт.

Щоб намалювати вухо, витягніть дві довгі вигнуті лінії по діагоналі від голови, дозволяючи лініях сходитися в закругленою точці. Використовуючи вигнуту лінію, прикладіть овальну форму, щоб додати деталі в вухо.

Повторіть цей процес, щоб сформувати друге вухо на іншій стороні голови.

Зітріть напрямні лінії, утворені вихідним маленьким кружком.

Далі ви намалюєте роги. Почніть з продовження довгою зігнутою лінії вгору від голови. Витягніть коротшу лінію від голови, дозволяючи їй розходитися з першої. Намалюйте третю лінію, що починається на кінці другої лінії і триваючу майже до першої лінії. З цієї точки намалюйте ще одну лінію, паралельну першої, знову дозволяючи їй розходитися. Повторюйте цей процес, поки ви не завершите роги з декількома гілками.

Повторіть цей процес малювання паралельних ліній, які розходяться і розгалужуються, утворюючи інший ріг оленя.

Намалюйте вигнуту лінію на кожній нозі, щоб позначити копито, і намалюйте коротку лінію вгору від нижньої частини копита, щоб позначити розріз. Намалюйте численні плями овальної форми різних розмірів на тілі оленя.

Намалюйте два маленьких овалу на носі, щоб вказати ніздрі. Намалюйте дві каплевидні форми, щоб окреслити очі. Намалюйте овал усередині кожного ока і маленький круг всередині овалу. Тінь між колом і овалом.

Розфарбуй оленя. Більшість оленів коричневі або коричневі з білими мітками.

Як намалювати оленя на Новий рік

Без новорічних оленів Дід Мороз не зміг би дістатися до всіх будинків дітей, і залишити їм подарунки. Вони знають всі адреси дітей і доставляють подарунки вчасно. Запропонуйте дитині намалювати цього персонажа. Наші покрокові інструкції допоможуть вам це зробити просто і красиво, тим більше що дана рисовалка має простий рівень складності.

ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ:

 • аркуш паперу;
 • ластик;
 • олівець.

Голова і тулуб

Ми зображуємо казкового персонажа, через це його вид буде мультяшним.

Зобразіть голову і тулуб за допомогою двух овалів різних розмірів.

мордочка

Мордочка оленя подовжена. Зобразіть її, намалювавши внизу голови горизонтально невеликий овал.

вушка

Вони у новорічного персонажа маленькі, гостренькі.

ноги

Одну кінцівку намалюйте двома тонкими лініями, з’єднавши їх між собою. За тією ж схемою малюйте другу ногу.

Щоб отримати правильний вигин тіла, домалюйте оленя задню частину тулуба.

Зітріть непотрібні лінії. У вас повинен вийти правильний силует тварини.

хвостик

Він в оленя маленький, гострий, спрямований вгору.

Роги

Головний атрибут оленя – великі красиві роги. Вони нагадують гілки дерев.

очі

На голові у тварини розташований невеликий довгошерстий чубчик.

Очі у персонажа великі, овальні.

Риси обличчя

В очах домалюйте великі чорні зіниці. Не забудьте залишити білі цятки, щоб візуально передати відображення очей. Домальовуйте бровки.

Ніс і рот

Носик у оленя у вигляді картоплі.

Посмішку покажіть однією тонкою напівкруглою лінією.

розфарбовуємо

За бажанням, ви можете розфарбувати оленя фарбами. Тоді він буде виглядати більш святково.

Як намалювати оленя на Новий рік кольоровими олівцями

Готуємо необхідні матеріали і починаємо малювати новорічного оленя поетапно, повторюючи всі кроки з цього простого уроку.

Необхідні матеріали для малювання оленя на Новий рік:

– олівець і ластик;
– лінери чорні;
– аркуш паперу.

Етапи малювання новорічного оленя:

1. Малюємо овал. До нього у верхній частині домальовували дугу, яка перетворить геометричну фігуру в голову оленя. Далі малюємо тонку шию і тендітні плечі, від яких ведемо лінії вниз для подальшого отримання лап.

2. Проводимо лінії, де на кінцях лап малюємо об’ємні копита. Також додамо живіт і грудку, а ось на голові слід промальовувати довгі вушка.

3. Головне достоїнство кожного оленя – його шикарні гіллясті роги. Тому спершу малюємо контур, який починаємо з верхівки голови. Також додамо серединку в ліве вухо і прорісуем риси мордочки оленя. Ніс буде великим. Малюємо його у вигляді кола. Додамо відблиск. З лівого боку від носика буде розташовуватися посмішка. Також на мордочці намалюємо дрібні очі і тонкі брови. Додамо в малюнок складки для створення обсягу.

4. Прикрашаємо оленя новорічними елементами, щоб надати йому новорічної нотки свята. Лівий ріг обмотуємо по всій довжині пухнастою мішурою, а на правий одягаємо два ялинкових прикраси різної форми. На шиї у оленя буде не нашийник, а гарний вінок з дзвіночком. Для гарного настрою додамо на підставу лівого копита невеликий упакований подарунок. Коробочку прикрасимо шикарним бантом.

5. Зафарбовуємо тулуб і голову оленя разом з рогами світло-коричневим і бежевим олівцем.

6. Потім використовуємо бордовий відтінок для зафарбовування копит, а ще він стане в нагоді для обсягу на ділянках шерсті тварин.

7. Використовуємо яскраві кольорові олівці, щоб новорічні атрибути виглядали святково. Пухнасту мішуру на лівому розі, віночок на шиї і коробочку зафарбовує зеленими олівцями. Жовтими і червоними відтінками отримуємо ялинкові прикраси, дзвіночок на шиї і пакувальний бант.

8. Чорним олівцем раскрашиваем великий ніс і трохи профарбовуємо ділянки вовни для отримання тіні.

9. Тепер проробляємо ділянки малюнка чорними тонкими Лінери.

10. Готовий малюнок новорічного оленя з ялинковою мішурою і прикрасами подарує справжній святковий настрій.

Відео – як намалювати оленя

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: