Як намалювати метелика

Як намалювати метелика

Вам хотілося б уміти малювати красивих метеликів олівцем за лічені секунди? Урок на цій сторінці покаже, як намалювати метелика поетапно олівцем всього за 4 простих кроки!

Як намалювати метелика

Як намалювати метелика поетапно

Основа красивого метелика – це симетрія у всьому. Намалювати метелика поетапно дуже просто, інструкція в картинках показує вам як це зробити. Ви можете навіть спростити собі задачу, якщо після 3 кроку складіть аркуш вдвічі і обведіть крила, тоді метелик вийде дійсно рівним.

Як намалювати метелика поетапно

Крок 1: Контур

Метелик

Почніть з малювання хрестика

Крок 2: Тіло

Малюємо метелика

Тепер намалюйте тіло метелика і вусики

Крок 3: Ліве крило

Як намалювати метелика

Товстими лініями намалюйте ліве крило, як показано на малюнку

Крок 4: Праве крило

Красивий метелик

І так само праве

Малюнок метелика

Стираємо контурні лінії. Отриманий малюнок можна розфарбувати.

Розфарбовуємо метелика

Розфарбовувати метелика найкраще маркерами або кольоровими олівцями. Маленькі візерунки на крилах в такому випадку будуть чіткіші і симетричніші. Якими ж можуть бути забарвлення метеликів? Ось найбільш відомі з них:

 • Повністю яскраво-жовтий – метелик лимонниця
 • Білий з одноколірними узорами – метелик сатир
 • Яскраво синій – метелик морфо аматонте
 • Багатобарвний асиметричний малюнок зустрічається тільки у одного виду метеликів – астрономія мадагаскарська

Намальованого своїми руками метелика можна розфарбувати рожевими, фіолетовими та іншими рідкісними квітами, надавши йому казкові риси.

ЯК МАЛЮВАТИ МЕТЕЛИКІВ

Якщо ви хочете навчитися малювати найкрасивіших створінь природи – метеликів, то ви прийшли за адресою! Ми з вами навчимося малювати метеликів по кроках, використовуючи найпростіші форми, так що будь-який дошкільник впорається з цим. На цій сторінці вас чекають ще три уроки малювання різних метеликів. Приступимо!

Вам знадобляться:

 • Олівець,
 • ластик,
 • фломастери або кольорові олівці

Урок 1

Як намалювати метелика

Крок 1

Почнемо малювання цього метелика з того, що намалюємо букву Х, але тільки не прямими, а трохи викривленими лініями. Крім того, зверніть увагу, що вгорі ці лінії йдуть в сторони далі, ніж внизу.

Як намалювати метелика крок за кроком

крок 2

На перетині цих ліній малюємо тулуб метелика. Як бачите, воно схоже на цифру 8. Верхній гурток цієї цифри зовсім маленький і знаходиться рівно на перетині ліній, а нижній – витягнутий. Зверху над “вісімкою” малюємо два ока-кружечка.

Метелик

крок 3

Поперек грудки метелики проведіть криву, кінці якої дивляться вниз.

Малюємо метелика

крок 4

Тепер малюємо крила. На перший погляд здається, що це складно, але давайте спочатку подивимося, на що схожі лінії, які нам треба провести. Спеціально для цього вони виділені різними кольорами. Краї передніх крил схожі на букву “С” і її дзеркальне відображення. Лінії задніх крил зліва нагадують букву S, а праворуч – дзеркальне відображення цієї літери.

Як намалювати метелика

крок 5

Прикрасьте крила метелика візерунками: від грудки проведіть до нижніх точках задніх крил лінії, а в “поглибленнях” задніх крил намалюйте кружечки. Потім намалюйте справа і зліва симетричні візерунки. Ланка такого візерунка нагадує букву U або маленьку дугу. Чим нижче спускаємося, малюючи цей візерунок, тим менше дуга. Закінчується кожен візерунок на лінії, яку ми провели на початку цього кроку.

Як намалювати метелика поетапно

крок 6

Додайте інші деталі по своєму бажанню. Наприклад, на голові домалюйте вусики. Від грудки можна провести лінії до верхніх кінців дуг візерунка, який ми намалювали на попередньому кроці. Можна зробити ще один ряд такого ж візерунка зовні від першого і зафарбувати їх різними кольорами. Можна частину секторів прикрасити штрихуванням перед тим, як взяти кольорові олівці або фломастери і зафарбувати нашу метелика.

Красивий метелик

урок 2

Тепер будемо вчитися малювати вид метелика збоку.

Метелик

Крок 1

Базові лінії для цього малюнка нагадують велику букву L, але тільки з додатковою вертикальної (тобто йде зверху вниз) лінією.

Як намалювати метелика

крок 2

З’єднайте верхній і нижній кінці літери L зігнутою лінією з виїмкою в середині. Від додаткової вертикальної лінії, яку ми намалювали на попередньому кроці, теж проведіть таку криву, але промальовувати її до низу сенсу немає: це друге крило, воно майже повністю приховано першим, яке знаходиться на передньому плані.

Метелик

крок 3

Від виїмки крила проведіть злегка вигнуту лінію до кута букви L. Тепер у нас вийшла фігура, схожа на трикутник, з лінією, яка ділить його посередині.

Також намалюйте тулуб метелика: це “вісімка”, що лежить на боці. Зліва від “вісімки” намалюйте оченята – два кружечка. Голову, як і на попередньому уроці, чи не малюємо – вона маленька і не видно за величезними очима.

Малюємо метелика

крок 4

Уздовж внутрішнього краю крил проведіть пунктирну лінію, як показано на малюнку. А зовні від неї – знайомий нам по першому уроку візерунок з букв U.

Малюємо метелика поетапно

крок 5

На останньому кроці заштриховуєш крильця метелика, домальовували шість ніжок, на голові – вусики.

Метелик

крок 6

Тепер можна розфарбовувати.

Красивий метелик

урок 3

Як намалювати метелика

Крок 1

Як і на першому уроці, базові лінії для малювання цього метелика – фігура у вигляді букви Х, але лінії цієї букви вже не вигнуті, а прямі.

Метелик

крок 2

На перетині цих ліній, як і на першому уроці, малюємо тулуб метелика у вигляді “вісімки”, а над тулубом – два ока.

Малюнок метелика

крок 3

Малюємо зовнішні краї крил метелика. На що вони схожі? Правий край схожий на цифру 3, а лівий – на її дзеркальне відображення.

Метелик

крок 4

На цьому етапі необхідно провести кілька дуг: чотири дуги (дві червоні і дві жовті), вигнуті всередину від ліній літери Х, і дві дуги (вони позначені зеленим кольором), загнуті вниз, – від центру літери Х до серединки крил метелика.

Як намалювати метелика

крок 5

На деякій відстані від кінців крил намалюйте кружечки.

Малюємо метелика

крок 6

Прийомам прикраси крил ми з вами вже навчилися: це візерунок з букв U і штрихування. А також лінії, що йдуть від центру до країв крил. Як ви розташуйте ці елементи на крилах – справа вашого смаку і фантазії.

Красивий метелик

Як намалювати метелика красками

Дане покрокове керівництво допоможе вам намалювати красивого метелика акварельними фарбами.

Матеріали для малювання метелики:

 • спеціальний папір високої щільності для малювання акварельними фарбами;
 • олівець з гумкою;
 • плоска синтетична велика кисть №18;
 • круглі кисті №3 і 1;
 • фарби акварельні;
 • палітра;
 • чашка з чистою водою;
 • паперова серветка.
Як намалювати метелика красками

Етап 1

Малюємо олівцем ескіз метелика. Спочатку намічаємо довгастий тулуб з лапками і голову комахи. Потім домальовуємо велике і маленьке крило. Фіксуємо папір скотчем на альбомному планшеті.

Як намалювати метелика

етап 2

Наступний етап – промальовування блідого розмитого фону. Великою плоскою кистю змочують папір водою. Напівпрозорими фарбами заповнюємо фон.

Малюємо метелика красками Метелик красками Малюємо метелика

етап 4

Ультрамарином і бузкової прописуємо верхнє крило метелика. Рубіновий, помаранчевої і бірюзовою опрацьовуємо нижнє крило.

Малюнок метелика Метелик красками

етап 5

Тулуб і голову комахи заповнюємо блідо-чорним і блакитним кольором.

Як намалювати метелика красками

Пензлем №1 прорисовуємо тоненькі прожилки на крилах.

Метелик

етап 6

Допрацьовуємо малюнок метелики насиченими відтінками.

Як намалювати метелика красками Красивий метелик красками Метелик Метелик красками

На нижню частину малюнка можна додати великі фіолетово-бузкові бризки.

Як намалювати метелика

Робота готова. Тепер її потрібно висушити, а після відклеїти від планшета.

Як намалювати метелика красками Метелик

Як намалювати метелика адмірал

Метелик зі звучною назвою “Адмірал” не так вже й складний у виконанні. Адже це всього лише метелик. Ось що його дійсно відрізняє від інших своїх родичів – так це забарвлення. Темно-коричневий всередині і такий строкатий помаранчевий по краях з білими плямами на передніх крилах.

Для того, що б правильно намалювати метелика потрібно знати його елементарну будову. Наприклад, можна розглянути ось цей малюнок, де докладно описано з чого складається метелик і що не можна забувати при його малюванні:

Як намалювати метелика адмірал

А тепер перейдемо безпосередньо до метелика Адмірал. Як же малювати його? Подивимося на ще один плакат, присвячений малювання:

Адмірал

Як бачите, насправді малювати метелика Адмірала – не так складно. На малюнку дано конкретні підказки у вигляді тих же ліній, за якими потім так зручно орієнтуватися при розфарбовуванні.

Метелик адмірал дуже добре поширений на нашій планеті. Вони схильні до міграції і їх можна побачити і на інших континентах. Раніше ці метелики були занесені в Червону книгу, але потім їх чисельність поступово стала збільшуватися. Це дуже яскравий і красивий метелик, крила якого темно-бурого або чорного кольору, з червоними або яскравими помаранчевими смугами. Крила метелика Адмірал загострені на кінцях і по краях можна знайти білі цятки.

Для початку згадаємо як малюють метеликів. Намалювати метелика поетапно олівцем можна так :

Метелик адмірал

Намалювати метелика-адмірал поетапно олівцем можна так :

Як намалювати метелика адмірал

Далі розфарбуємо метелика-адмірал і намалюємо метелика фарбами.

Намалювати метелика фарбами на квітці можна так :

Метелик адмірал

Ось такі метелики у нас получилися! Сподіваємось у вас теж все вийшло!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: