Як намалювати мак

Як намалювати мак

У цьому уроці ми подивимося, як нескладно намалювати красивий мак олівцем поетапно.

Як намалювати мак поетапно

Почнемо малювати з середини, малюємо кошичок, потім пелюстки знизу і зверху.

Далі по одній пелюстці справа і зліва.

За овальної траєкторії навколо кошика малюємо насіння в два ряди, також малюємо загорнуті куточки пелюсток.

У підстави і між насінням, де є просвіт зафарбовуємо олівцем.

Далі малюємо тоненькі смужки.

Намалюйте стебло і початок бутона маку.

Домальовували бутон і з двох сторін від стебел малюємо невеликі лінії.

На цьому можна зупинитися, можна більш світлим тоном за допомогою кривих, які розташовані близько один до одного, трохи подалі надати реалістичності.

Як намалювати мак олівцем

Хочете намалювати квітку маку олівцем? Цей простий покроковий підручник малювання розроблений, щоб показати вам, як за допомогою простих ліній і форм намалювати мак олівцем. Вам знадобиться тільки інструмент для малювання, аркуш паперу, олівець і при бажанні щось, чим можна пофарбувати готовий малюнок.

Покрокова інструкція з малювання маку

1. Почніть з малювання маленького овалу. Навколо овалу намалюйте серію маленьких U-образних ліній, кожна з яких з’єднана з наступною. Це формує центр квітки.

2. Під центром квітки намалюйте широку U-подібну лінію з вигнутими кінчиками назовні. Потім з’єднайте наконечники довгою хвилястою лінією. Це формує перший пелюсток квітки.

3. Потім намалюйте довгу вигнуту лінію назовні від центру квітки. Зігніть лінію вниз і дозвольте їй взяти хвилястий вигляд. З’єднайте це зі стороною першого пелюстки. Тепер ви вклали другий пелюстка. Додайте глибину до пелюстки, використовуючи довгі вигнуті лінії.

4. Простягніть довгу вигнуту лінію назовні від центру квітки маку на протилежному боці. Знову, дозвольте лінії ставати хвилястою і поверніть це до першого пелюстці. Підключіть лінію до кінчика пелюстки, уклавши в нього третій пелюстка. Додайте глибину цього пелюстці, намалювавши довгі і короткі вигнуті лінії по всій його довжині.

5. Використовуйте хвилясту лінію, щоб перекрити зазор між другим і третім пелюстками, уклавши четвертий пелюстка. Деталізуйте цей пелюстка, а також перший пелюстка вигнутими лініями.

6. На стику кожної пелюстки з одним рядом з ним витягніть хвилясту лінію від поверхні однієї пелюстки до іншого. Повторіть на кожному перехресті. Це говорить про наявність додаткових пелюсток.

7. Витягніть пару довгих вигнутих паралельних ліній вниз від квітки. Це формує стебло квітки.

8. Витягніть дві вигнуті лінії з боку стебла, зводячи лінії разом в гострій точці. Це формує лист. Зігнутою лінією намалюйте жилку листа.

9. На протилежному боці стебла витягніть три вигнуті лінії, щоб сформувати другий лист.

10. Розфарбуй свій мак. Найвідоміший сорт – темно-червоний з чорним центром. Однак маки можуть бути різних кольорів, таких як рожевий, фіолетовий, помаранчевий, жовтий або білий.

Як намалювати маки

Мак – символ війни і загиблих на ній солдат. Невинна рослина, яка дуже крихка. Зростає зазвичай в полі або уздовж доріг. Вони можуть бути однорічними, дворічними або навіть багаторічними рослинами. У них високе, злегка ворсисте стебло, довгі листя і велике суцвіття з дуже тонкими і ніжними пелюстками червоного, рожевого, бузкового або білого кольору.

Найцінніше в рослині – плід. Він має витягнуту кулясту форму, а зверху він запечатаний диском. Коли мак дозріває, під цим диском відкриваються пори, звідки висипаються численні насіння. Рослина є на багатьох відомих картинах, тому переживати про те, як намалювати мак не варто. Досить поглянути на роботу Ореста Кіпренського «Дівчинка в маковому вінку з гвоздикою в руках» (1819 рік).

Крупним планом

Так, у рослини непоказане стебло, розглянемо, як намалювати мак олівцем, вірніше, його величезну квітку. Робимо внизу листа тоненький стебло посередині. Над ним малюємо трохи вище плід. Він має подовжену форму циліндра, а зверху закупорюємо диском, який ділимо смужками від центру до його кінчиків. По колу малюємо великі округлі пелюстки маку, накладаючи їх один на один.

Деталізуємо трохи центральну частину сузір’я: більш точно малюємо плід, навколо якого оформляємо велику кількість тичинок. Чіткіше змальовує кордони пелюсток. Стебло повинен бути трохи волохатим, тому додаємо йому голочки.

Затемнюємо зону біля тичинок і робимо область тіні на коробочці. Тепер використовуючи метод штрихування робимо таку ж тінь на пелюстках.

Найкраще для прикрашення використовувати фарби. Пелюстки робимо за традицією червоними, плід – зеленим, як і стебло. Це неймовірно красиву квітку, сила якого в великих червоних пелюстках. Але він радує око недовго, що не дозволяє робити з нього букети.

кілька квіток

А тепер приступимо до докладного розбору і дізнаємося, як намалювати мак поетапно. Робимо високий і тонкий стебло, причому в своєму розпорядженні його по кривій. Зверху в середній частині суцвіття малюємо фігуру, схожу на ромб. Це буде майбутній плід. Навколо нього додаємо насіння тичинок. По колу робимо великі пелюстки. Їх потрібно намалювати п’ять штук.

Таку ж рослину намалюємо справа, але розгорнемо квітку в сторону попереднього так, щоб не було видно його центральній частині.

У самій лівій частині малюнка з’являється квітка, але з більш коротким стеблом і без центру. За найпершим маком малюємо ще не розкрилися квітка. Праворуч від нього ще один. Справа робимо композицію з одного короткого майже розпустилася маку і одного зігнутого.

Розмальовуємо: квіти робимо червоними, ближче до стебла трохи додаємо чорного кольору. У першому маці замальовує центр жовтим. Все інше закрашивается зеленим кольором.

простий варіант

Якщо така техніка складна, можна розібрати, як намалювати маки для початківців. На малюнку буде чотири розкритих квітки і три нераспустившихся бутона. Маємо в своєму розпорядженні їх у певному порядку. Великі маки робимо з чотирьох або п’яти пелюсток, які формують чашку квітки. Бутони робимо трикутними, і знизу додаємо два невеликих, темних пелюстки.

Випускаємо вниз нитку стебла. Так як зліва утворилася порожнеча, додамо туди ще два бутона.

Закрасимо всі квіти червоним кольором.

Неймовірний букет маків гуашшю

Найкраще робити такий малюнок фарбами, олівцями. Фломастерами ця рослина так не оформиш. Тому готуємо інструменти і розбираємо, як намалювати мак гуашшю. Робимо мазок пензлем червоного кольору.

А тепер розкидаємо штук п’ять таких мазків по колу, формуючи квітку.

По колу на деякій відстані від першого суцвіття малюємо ще таких п’ять маків.

У центрі кожного додаємо меншою пензликом чорні мазки. Вниз випускаємо зелене стебло. Ось такий цікавий майстер-клас дозволяє створювати по справжньому живі малюнки, максимально наближені до натурального квітки.

Ось такі красиві маки ви зможите намалювати користуючись нашими уроками малювання. Сподіваємося ви все зрозуміли і вам сподобалося! До нових зустрічей на нашому сайті!

Відео – як намалювати маки

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: