Як намалювати літак

Як намалювати літак

Як намалювати літак – повітряний транспортний засіб, призначений для польотів в атмосфері. У літака є двигун і два крила. Крила створюють підйомну силу літака, а двигун нагнітає тягу. Крім того, літак оснащений шасі і фюзеляжем.

Як намалювати літак поетапно олівцем

Давайте в цьому уроці розберемо, як намалювати літак поетапно.

  1. Малює довгастий овал – тіло нашого літака.
  1. На літаку малюємо два крила. Блажен до нас крило малюємо трохи більше, ніж далеке від нас. Зверніть увагу, крила розташовані під невеликим кутом до тіла літака.
  1. Настала черга хвоста літака – малюємо дві горизонтальні планки розташовані під кутом, і одну вертикальну.
  1. А тепер малюємо більш дрібні деталі літака – ніс, оглядове скло пілотів, ілюмінатори.
  1. Не забуваємо і про двигуни літака, розташованих під крилами – малюємо їх видимі частини. Малюнок літака олівцем готовий!

Як намалювати військовий літак

Літаки бувають військові або пасажирські. Складність полягає в малюванні крил і задньої частини. У цьому уроці я навчу вас як намалювати літак. В даному випадку це буде військовий винищувач.

Як намалювати літак винищувач

Приступимо до малювання основних контурних ліній літака. Малюємо довгу пряму лінію і поміщаємо на верху квадратик – це буде кабіна пілота. Далі проведемо інші похилі лінії – це будуть крила літака. В кінці основної лінії малюємо ще 2 лінії для задніх крил, а біля них ще 2 для інших крил. Дивіться як вийшло у мене:

Прорисовуємо обриси літака, по контурах які ми тільки що намалювали. Починаємо з носа літака зробимо її як у ракети. Потім продовжимо контури до крил і обведемо олівцем в задній частині крил. Далі намалюємо задню частину літака. Для цього обводимо 2 пари малих крил і робимо лінію з 2 виступами для турбін. 

Тепер відокремимо крайню область круглої лінією і додамо в її кінець маленьку рисочку. Далі в області крил робимо контури плавніше. І зробимо капсулу з кабіни пілота.

Малюємо крила нашого літака і детально прорісуем їх. Для цього з середньої лінії відведемо 2 развлетвленной і домалюємо до них закрилки. Далі додамо невеликі ракети. Теж саме робимо і для задніх крил.

Видаляємо непотрібні лінії і уточнюємо контури літака. Далі малюємо паливні баки біля задніх крил і турбіни.

Ми практично намалювали наш літак. Тепер додамо військовий камуфляж. Малюйте плями плавними і округлими. Не забудьте домалювати кабіну пілота. Ви можете розфарбувати ваш малюнок олівцями, щоб він виглядав яскраво і намалювати небо.

Як можна намалювати літак

Малювання військового літака набагато простіше, ніж вам здається. Просто скористайтеся нашими покроковими уроками для початківців нижче, і ви відразу ж переконаєтеся в цьому.

ЯК НАМАЛЮВАТИ РЕАКТИВНИЙ ЛІТАК

Входимо в небезпечну зону! В даному уроці ми навчимося малювати реактивні літаки – військові літаки, які використовуються для бою і розвідки. Це відмінний урок для початківців.

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  • Більшість реактивних винищувачів є одномісними і працюють на одному або двох двигунах.
  • Реактивні літаки здатні нести радіолокаційне обладнання та бойову зброю.
  • Сьогодні реактивні літаки можуть досягати швидкості в 2 маху, що перевищує швидкість звуку.
  • Перші винищувачі з’явилися під час Першої світової війни.

КРОК 1

Спочатку намалюйте заготовку для корпусу. Вона витягнута, плоска з одного кінця і закінчується носовою частиною з іншого.

КРОК 2

Використовуючи обриси попередньої заготовки, намалюйте заднє і несе крила. Потім намалюйте округлу опуклість зверху, яка буде кабіною пілота. Дивіться на малюнку.

Тепер додайте хвостовий стабілізатор, потім друге несе крило. Розділіть кабіну пілота лінією навпіл, щоб показати дві секції. Тепер намалюйте вигнуту лінію спереду для завершення носової частини, а також лінію, що виходить з неї. Нарешті додайте закрилки на передній край несе крила.

Прийшов час намалювати лінії на хвостовому стабілізаторі, щоб показати закрилки, і три вигнуті лінії під ним для рухового відсіку. Намалюйте задні закрилки на несучих крилах. Нарешті додайте вихлопну трубу під кабіною. Дивіться на малюнку вище, як саме їх розміщувати.

Намалюйте стрілки, схожі на тонкі ракети, на кінці кожного з несучих крил. Потім намалюйте паливні баки під корпусом і крилами реактивного літака.

Ось і все, ми закінчили! Тепер ви можете домалювати пілота в кабіні або навіть розфарбувати реактивний літак по-військовому. Насолоджуйтесь!

Як намалювати літак дитині

Погодьтеся, більшість хлопчаків просто обожнюють всякі там машинки, літаки, кораблі і т. Д. Дівчата ж, навпаки, люблять м’які іграшки і з задоволенням грають в ляльки. Однак, гарний літак, намальований самостійно, сподобається і тим і іншим.
Давайте більш детально дізнаємося, як намалювати літак поетапно олівцем для дітей і спробуємо виконати це на практиці.

Як намалювати літак олівцем поетапно для дітей

Малюємо літак легко і швидко

1 етап
Насамперед створіть контури майбутнього літака, обриси якого трохи схожі на рибку. Лінії повинні бути плавними і акуратними, щоб у Вас вийшов в результаті досить гарний малюнок.

2 етап
Тепер додайте крила свого літака крила – без них він навряд чи полетить. Одне крило намалюйте частково, так як воно знаходиться за корпусом літака, а значить буде трохи прикрите.

Важливо: не робіть занадто «жирних» олівцевих ліній – це дозволить в подальшому без праці прибрати все непотрібне.

3 етап
Намалюйте в задній частині хвоста ще два невеликих елементи, зробіть об’ємне переднє вікно на літаку, а також кілька круглих маленьких віконець з боків.

4 етап
Видаліть всі зайві штрихи і лінії на малюнку, а потім поетапно розфарбуйте його.

Ну от і все. Ми розповіли Вам як намалювати літак для дітей 7 років і не тільки!

Як намалювати інший варіант літака

Якщо Ви успішно намалювали перший літак, то, швидше за все, легко впораєтеся і в даному випадку.

1 етап
Цей літак ми почнемо малювати з бічної частини. Перш за все, необхідно виконати корпус, що нагадує своєю формою кулю.

2 етап
Тепер зверху додайте кабіну льотчика і намалюйте хвіст. Пам’ятайте, що в кінці все зайві штрихи і лінії потрібно видалити.

3 етап
Намалюйте бічні крила.

4 етап
Потім на передній частині корпусу створіть ще одну лінію, додайте пару елементів на хвості літака і один елемент на носі.

5 етап
У результаті повинно вийти так.

Ну і, звичайно, обов’язково розфарбуйте свій малюнок.

На цьому этапі наш урок малювання на сьогодні закінчено! Ждемо вас на нашому сайті на наступному уроці! До нових зустрічей!

Відео – як намалювати літак

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: