Як намалювати листок

Як намалювати листок

Зараз ми розглянемо, як правильно намалювати кленовий лист олівцем поетапно. Насправді він малюється дуже просто. Він зображений на прапорі Канади.

Як намалювати кленовий лист олівцем поетапно

Намалюйте основу листа вертикальну пряму. Приблизно від відстані 1/3 знизу малюємо з боків по дві жили.

Ще малюємо лінії дуже тонко, що ділять кленовий лист на секції, потім їх зітремо.

Скажу відразу, кленовий лист, звичайно, виглядає красиво, коли він більш-менш симетричний, проте природа є природа і листочок може бути кривої, косою, набагато більше зазубрений. Так що, якщо він вийде нерівним – це не страшно. Намалюйте контур кленового листа.

Тепер маленькі жилки від великих, серцевинку і паличку.

Ось і все, намалювали.

Як намалювати дубовий листок

Урок малювання, як намалювати дубовий лист, листя дуба олівцем поетапно для початківців. 

Як намалювати дубовий листок поетапно

Малюємо криву, що показує основу і середину листочка, потім малюємо форму листа. Не обов’язково точно копіювати оригінал, тому що листя не близнюки і вони можуть бути різні, однак візуальна форма своя.

Я вирішила намалювати два дубовий листочка, для цього проводимо серединну лінію другого листочка.

Тепер намалюйте прожилки на листі дуба.

Можна затінити листочки і намалювати жолудь і малюнок дубовий лист готовий.

Як намалювати листок огірка

Не думала, що це питання виявиться таким складним. Мені хотілося запропонувати який-небудь хороший урок з інтернету, але нічого підходящого не знайшлося.

 Спробуємо намалювати самостійно. Думаю, що лист огірковий можна намалювати знову з основи. Взагалі, для будь-якого листа за основу найкраще брати пересічні прямі.

 За цим прямим простіше надати листу правильну форму. Малюємо центральну лінію, а потім кілька промінчиків малюємо. Які її перетинають.

 Тепер треба створити контур. Так як це начерк поки, малюємо слабкими лініями. Сторони у листочків різьблені, тобто, малюємо трикутником. Це не складно. Можна подивитися на оригінал. Ось наприклад:

Далі малюємо прожилки, створюємо малюнок листочка. Лінії треба робити ледь помітними. Вийшло? А тепер я пропоную зафарбувати малюнок, щоб листочок був, як справжній. Або можна залишити в чорно-білому варіанті. На ваш погляд. Ось такий цікавий варіант може вийти:

Якщо малювати тільки олівцем, то можна зробити тіні штришками.

Малюємо лист огірка починаючи з прожилок листа. Наш лист буде п’ятикутний. Малюємо довгі, великі прожилка, а потім між ними дрібні, короткі.

Тепер з’єднуємо прожилки вигнутими дугами.

А ось приклад малюнка огірка з листом, в даному малюнку він трехконечний.

Можна намалювати лист огірка так: спочатку начерк, потім деталі малюнка листа огірка (прожилки, стеблинка з голочками, можна поруч вусики). Також можна змалювати огірковий лист з картинки або перевести.

Як намалювати листок калини

Гілка калини або гроно ягід часто зустрічається в Петриківському розпису. Яскраві і контрастні кольори (червоний і зелений) вражають своєю насиченістю.

Крім простого олівця, яким найкраще робити ескіз, вам буде потрібно фарби :

  • Коричнева
  • Зелена
  • Червона
  • Біла (для зображення відблиску на ягоді)

Малюємо гілку:

Гілка калини з листом і ягодами

Калина квітуча і з ягодами

Гілка калини, малюнки:

Як намалювати листок соняшника

У цьому уроці ми розглянемо, як реалістично намалювати соняшник олівцем поетапно. Для цього нам будуть потрібні олівці різної м’якості, такі як 2Н – для світлих тонів, НВ – для середніх і 2В – для темних. Ви можете вибрати інші олівці, якими ви звикли малювати.

Ось такий малюнок соняшнику повинен вийти в самому кінці уроку. Картинки все збільшуються, так що тисніть, щоб все детально розгледіти.

Як намалювати соняшник олівцем поетапно

Олівцем 2Н малюємо серцевину і кілька пелюсток соняшнику. Лінії повинні бути дуже світлі. На зображенні вони дуже затемнені в фотошопі, щоб ви їх змогли побачити, насправді вони ледве помітні. Намалюйте ще більше пелюсток.

Ще додаємо, а також листя з боків. Не забувайте натискати на зображення, щоб розглянути докладніше.

Тепер малюємо стебло і листя зліва.

Потім листя справа.

В результаті має вийти ось такий ескіз соняшнику. Трохи пройдіться гумкою по листочками, щоб освітлити їх.

Відео – як намалювати листок з дерева

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: