Як намалювати кролика

Як намалювати кролика

Уроки малювання для дітей – це веселі, пізнавальні та творчі заняття для малюків від 2-х років. На цій сторінці ми покажемо вам, як намалювати кролика олівцем поетапно для початківців.

Кролик як намалювати

Всі дітки люблять кроликів, адже це милі, забавні пухнастики, від яких не в силах відірвати погляд жоден малюк. Завести домашнього білого кролика не кожному під силу, а ось навчитися малювати на нашому поетапному уроці малювання зможе навіть початківець маленький художник.

Свято Паски або поїздка влітку на дачу до бабусі, чим не привід навчитися малювати кролика або зайця? Адже ці маленькі тварини дуже схожі. Однак і у них є незначні зовнішні відмінності, відобразивши які ви легко навчитеся малювати і зайця, і кролика:

  1. У зайчиків вуха довгі, а у кроликів зазвичай не довші голови;
  2. Зайці змінюють колір шубки з коричневого на білий, а кролики все життя залишаються з однакового кольору шерстю.

Щоб підсумковий малюнок вийшов максимально реалістичним, візьміть тонкий простий олівець і малюйте, лише злегка натискаючи на стрижень. У такому випадку при періодичному стиранні гумкою зайвих ліній не залишиться сірих слідів, видимих ​​на останніх кроках. Розфарбовувати кролика або зайця краще акварельними фарбами, щедро розведеними водою. Для особливого контрасту, рекомендуємо зробити темний фон у вигляді трави або квітів.

Крок 1: Овал

Зобразіть 2 овали різної величини

Крок 2: Форма голови

Потім уточніть форму голови і намалюйте носик

Крок 3: Вуса і очі

Тепер домалюйте довгі вуса і намалюйте оченята

Крок 4: Вушка

Наступним кроком прорисуйте вушка

Крок 5: Корпус і хвостик

Плавною лінією промалюйте корпус і домалюйте пухнастий хвостик

Крок 6: Морква

І нарешті, домалюйте моркву на підлозі

Стираємо контурні лінії. Отриманий малюнок можна розфарбувати.

Як намалювати кролика олівцем

Далі ми покажемо як намалювати кролика лоівцем дуже просто. Малювати будемо поетапно і кожен зможе легко це зробити.

Намалюйте овальну форму голови, тільки звужуйте трохи до носа. Далі намалюйте очі, маленький носик і маленькі вушка. Малюємо все світлими лініями. Я просто зробила лінії темнішими, щоб було добре видно.

Намалюйте форму тіла кролика.

Намалюйте лапки дві передніх і одну задню.

Тепер будемо імітувати шерсть маленькими кривими близько одне до одного. Імітуємо шерсть на голові, тілі і на лапах у кролика. Зафарбовуємо очі. Зітріть лінії, які більше нам не знадобляться.

Кролик у нас квітчастий, тому близько очка окремими лініями показуємо світлим тоном забарвлення. На тілі теж світлими тоном показуємо кордону іншого кольору. Малюємо вуса.

Усередині меж наносимо багато кривих у напрямку росту шерсті, потім кілька ліній наносимо більш темним тоном для додання реалістичності. Також перед вушком показуємо шерсть і затінювати саме вухо. Малюнок кролика готовий.

Як намалювати пасхального кролика

Західний символ Великодня – великодній заєць або кролик прикрашає святковий стіл і дитячі подарунки вже багато років. Поширення отримали шоколадні зайці або з печива. Згодом дітей стали навчати малювати великодніх зайців в садках і школах, щоб зробити святкову великодню листівку або аплікацію з підсушеними першими весняними квітами.

Крок 1:

Крок 2:

Крок 3:

Крок 4:

Крок 5:

Крок 6:

Крок 7:

Стираємо контурні лінії. Отриманий малюнок можна розфарбувати.

Ще один варіант як намалювати пасхального кролика.

Пасхальний ранок для маленьких ласунів з Америки починається з пошуків кролячого гнізда і його вмісту – різнобарвних яєць з марципану і шоколаду. Але солодкий подарунок дістається лише слухняним дітям, про що протягом року малечі твердять батьки.

Батьківщиною пасхального кролика вважають Німеччину . Там в XIII в. вперше з’явилися письмові згадки про це казкового героя, що несе яйця.

Запитаєш, чому ж саме кролику дісталася така цікава місія – нести яйця? Напевно, тому, що великодні яйця були настільки яскравими і барвистими, що звичайна курка знести навряд чи могла. Ось і придумали люди ось такого ось чарівного кролика.

Як намалювати пасхального кролика крок за кроком

ПОБУДОВА СІТКУ Роздрукуйтеготову базову сітку і почніть малювати по ній або ж побудуйте базову сітку самостійно використовуючи наступну інструкцію …

КРОК 1

Приступаючи до роботи, нанесіть на папір крайні точки силуету кролика. Намітьте мордочку і живіт персонажа.

КРОК 2

Визначте положення вух, очей, носа і рота звіра. Так само намалюйте лапку і стопи (два кола) кролика.

КРОК 3

Тепер можна переходити до одягу персонажа. Намалюйте жилет, метелика і штани персонажа.

КРОК 4

Доопрацювати деталі малюнка. Намалюйте яйце, зіниця і пальчики на стопах.

КРОК 5

Намалюйте контур, намагаючись варіювати товщину і натиск лінії. Прорисуйте деталі. Приберіть допоміжні лінії.
Вуаля! Кролик готовий.

Як намалювати декоративного кролика

Крок 1
Спочатку намалюйте коло для голови кролика, і потім додайте на його мордочку напрямні лінії (прим. Перекладача – лінію симетрії мордочки і лінії, які зададуть положення і розмір його очей.) Потім намалюйте форму тіла , яка трохи схожа на яйце. Нарешті, намалюйте дві лінії для вух кролика також, як на малюнку.

Крок 2
Почніть робити начерк форми мордочки кролика, як на представленому тут малюнку. Ліва сторона повинна виглядати повною, як ніби він наповнив її травою. Додайте кілька прядок хутра кролика на правій стороні.

крок 3
Намалюйте справжню форму вух, вони будуть найбільш реалістично виглядають частинами кролика. Не забудьте їх деталізувати, намалювавши внутрішню частину вушок, щоб вуха виглядали об’ємними і гнучкими. Як тільки це зробите, намалюйте лінії тіла, а потім намітьте пасма вовни на грудях і першу з передніх лап. І нарешті, намалюйте очі, зафарбуйте в них зіниці, а потім додайте брови, ніс і рот.

Крок 4
В останньому кроці все, що ви повинні зробити, це намалювати передні ноги і пальчики ступні, і не забудьте переконатися, що намалювали лікоть кролика. Потім намалюйте лінію для живота, і після – лінії задніх ніг і великий ступні кролика. Нарешті, намалюйте пухкенький хвіст кролика. Зітріть лінії і форми, які ви малювали в першому кроці, щоб очистити малюнок.

крок 5
Після того, як все розказано і зроблено, ваш кролик повинен бути схожим на того, якого ви бачите тут. Залишилося тільки розфарбувати його, і у вас буде власний приємно виглядає кролик.

На сьогодні у нас все. Сподіваємося вам сподобалися наші малюнки і ви з легкістю навчилися малювати кролика.

Відео – як намалювати кролика

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: