Як намалювати корабель

Як намалювати корабель

Як намалювати корабель олівцем поетапно

Зараз ми розглянемо, як намалювати корабель з вітрилами олівцем поетапно крок за кроком в стилі тату.

Крок 1. Малюємо горизонтальну пряму, потім криву розділову, що показує центр корабля, потім малюємо корпус корабля.

Крок 2. Малюємо щоглу і вітрила.

Крок 3. Продовжуємо малювати вітрила.

Крок 4. домальовує вітрила у корабля і прикрашаємо ніс.

Крок 5. Деталізуємо корабель.

Крок 6. Малюємо хвилі.

Крок 7. Всі непотрібні лінії зітріть, готовий варіант корабля.

Як намалювати корабель в морі

Кораблі – це великі водні судна, особливо ті, які перетинають глибокі води, такі як океани і моря. Історично кораблі використовувалися для перевезення товарів і людей на великі відстані, в тому числі використовувані військовими.

Вітрильні кораблі, досить великі для того, щоб їх називати кораблями, були винайдені близько 3000 років тому. Такі кораблі доставляли поселенців через океан до Австралії і навколишні її острова. Стародавні єгиптяни були також майстерними кораблестроителями. Один з їх кораблів був виявлений недоторканим в 1954 році і похований серед інших предметів Великої піраміди в Гізі.

За останні кілька століть з’явилося кілька кораблів, які прославилися. Наприклад, три дерев’яних вітрильних судна, Nina, Pinta і Santa Maria, використовувалися Христофором Колумбом під час його добре відомої подорожі в Америку.

Мабуть, найвідоміший в світі корабель – «Титанік», схожий на корабель в цьому уроці з малювання. Коли він був запущений в 1912 році, «Титанік» був найбільшим кораблем з коли-небудь побудованих; з цієї причини його дизайнери думали, що це непотоплюваність. Титанік вдарив айсберг в свою першу подорож. Занурення Титаніка було увічнено в багатьох фільмах, включаючи блокбастер 1997 року «Титанік».

Хочете намалювати свій власний вітрильник? За допомогою цього простого, покрокового керівництва це зробити простіше, ніж коли-небудь. Все, що вам потрібно, це аркуш паперу, олівець і, можливо, хороший ластик. Якщо у вас є такі приналежності, як маркери, кольорові олівці, кольорові олівці чи фарби, ви можете використовувати їх, щоб зафарбувати закінчений малюнок.

Покрокові інструкції з малювання корабля

1. Почніть з малювання двох вигнутих ліній, однією довгою і однією короткою. Ці лінії будуть формувати ніс і корму або спереду і ззаду корабля.

2. З’єднайте вершини носової і кормової ліній, використовуючи довгу вигнуту лінію.

3. Витягніть коротку вигнуту лінію від верхньої частини цибулі і з’єднайте її з нижньою частиною цибулі, використовуючи іншу вигнуту лінію. Це вказує на дальню сторону корабля.

4. Намалюйте воду під кораблем. Робіть це, використовуючи довгу хвилясту лінію з загостреними гребенями на хвилях.

5. Деталізуйте боку корабля. Намалюйте довгу вигнуту лінію від носа до корми, паралельну вершині корабля.

6. Намалюйте структури на борту корабля. Робіть це, використовуючи складені вузькі прямокутники, які вигнуті на одному кінці.

7. Використовуючи маленькі кола, намалюйте ілюмінатори або вікна у верхній частині корабля. Додайте додаткові деталі до бічних структурам колоди, намалювавши маленький вертикальний прямокутник. Простягніть коротку вигнуту лінію від вершини прямокутника до сторони корабля.

8. Намалюйте димові труби. Для кожного намалюйте дві паралельні лінії, що йдуть вгору від корабля. З’єднайте лінії зверху, використовуючи вигнуту лінію. Зверніть увагу, що димові труби різняться по висоті, і що вони, здається, перекривають один одного.

9. Намалюйте вигнуту лінію у верхній частині кожної димової труби. Прикладіть хмара диму над центральною стопкою, використовуючи ряд коротких вигнутих ліній. Помістіть менше хмара над першим аналогічним чином і текстурируются вихідне хмара за допомогою коротких вигнутих ліній. Намалюйте додаткову воду, використовуючи загострені хвилясті лінії.

10. Розфарбуй свій корабель і глибокою водою. Чому б не включити деякі інші функції в свій малюнок, використовуючи наші інші зручні підручники малювання? Покладіть в небо кілька пухнастих хмар і помістіть тварин, таких як білий ведмідь, в потік льоду, ніжного кита, грайливого дельфіна або зубастої акули в морі.

Повне керівництво по малюванню кораблів в одному зображенні

Як намалювати піратський корабель

Пропоную сьогодні намалювати корабель олівцем. Слідуючи покрокової інструкції, це буде досить просто.

Вам знадобиться сітка. Ви можете роздрукувати шаблон і почати малювати на кальці або можете підготувати сітку самостійно, виконавши такі дії:

  • Намалюйте прямокутник, який буде визначати умовні пропорції і кордони вашого малюнка.
  • По середині прямокутника проведіть одну горизонтальну і одну вертикальну лінії, порівну поділяють фігуру.
  • Намалюйте ще одну горизонтальну лінію, що розділяє навпіл верхню половину прямокутника. Аналогічно намалюйте горизонтальну лінію в нижній частині.
  • Намалюйте вертикальну лінію, порівну розділяє ліву половину прямокутника. Те ж саме виконайте з правою половиною.

Розмір вибирайте на свій розсуд.

Як намалювати піратський корабель олівцем:

КРОК 1

Відзначте ширину і висоту картинки. Намалюйте деякі орієнтири для піратського корабля і його щогл.

КРОК 2

Додайте лінії, щоб визначити місця для зброї і корпусу піратського корабля.

КРОК 3

Додайте палуби, бушпріт і поручні корабля.

КРОК 4

Намалюйте фігури для щогл і корми. Додайте більше ліній на корпусі піратського корабля.

КРОК 5

Намалюйте вітрила, підстави воронячих гнізд, збройові порти і визначте місця для вікон і деякі нові деталі.

КРОК 6

Додайте вікна, гармати і гнізда піратського корабля. Деталізуйте форму корпусу корабля.

КРОК 7

Працюйте над всією формою корпусу корабля, приділяючи особливу увагу деталям.

КРОК 8

Обведіть контур піратського корабля Лінери або маркером, намагаючись змінити товщину і темряву лінії. Додайте більше деталей і намалюйте море. Зітріть всі зайві лінії.

Як намалювати космічний корабель

Космічна тема дуже широко представлена на нашому сайті, і ми вже намалювали космонавта для дітей і шаттл. У цьому уроці малювання ми продовжимо космічну тему з цим уроком про те, як малювати космічний корабель .

Крок 1

Цей урок буде досить простим, а початок буде надзвичайно простим. Тут за допомогою дуже світлих ліній нам потрібно намітити основні контури космічного корабля.

крок 2

Ми продовжуємо використовувати дуже легкі, майже прозорі лінії. Тут нам залишиться тільки накидати обриси вікон і великих гвинтів на крилах.

крок 3

Тут ми почнемо використовувати темні і чіткі лінії. Ретельно намалюйте обриси передньої частини корпусу космічного корабля. Тут нам потрібно намалювати контури вікна.

крок 4

На цьому кроці ми закінчимо малювати космічний корабель. Тепер за допомогою чітких і темних ліній ми малюємо контури величезних гвинтів і крил. Видаліть всі непотрібні рекомендації.

крок 5

Малюнок космічного корабля майже завершений, але він не буде виглядати завершеним, якщо ми не додамо тіні. Отже, давайте додамо тіні за допомогою щільної штрихування в області тіла з найменшим освітленням.

Як ми вже говорили, урок про те, як малювати космічний корабель, був дуже простим.

Як намалювати космічний корабель легко і красиво

Сьогодні ми спробуємо намалювати космічний корабель.Хочете дізнатися, як намалювати космічний корабель легко і красиво? Це зовсім нескладно, і у вас обов’язково вийде класний малюнок, якщо ви будете повторювати за мною крок за шагомСтоіт величезну увагу звернути на побудову космічного корабля, щоб він вийшов не плоским. Почнемо з основних форм і поступово перейдемо до деталей. Після цього вже приступимо до кольору.

Етапи роботи:

Малюємо простим олівцем трикутник. Це буде основа нашого намальованого космічного корабля. Він буде виглядати у формі гострого носа, який дивиться вліво;

Трохи вище середини проведемо горизонтальну лінію. По краях додамо нахилені вертикальні лінії, які допоможуть надати форму космічного корабля;

В кінці космічного корабля додаємо ще частина, в формі крил і гармат. Намагайтеся робити лінії якомога рівніше, не забороняється використовувати лінійку – тоді ваш малюнок буде ну дуже акуратним і приємним;

Прибираємо ластиком зайві лінії і деталізуємо космічний корабель. По завершенню основні лінії можна буде обвести чорною ручкою або фломастером, тоді картинка буде виглядати, як справжня ілюстрація;

Зверху корабля буде знаходиться сидіння пілота під скляним ковпаком, намалюємо його, як на картинці нижче;

Приступаємо до кольору. Смужки на намальованому космічному кораблі зробимо оранжевого кольору;

Зверху покриємо блакитним кольором, а на вигинах і боках зарісуем синім;

Контур і тінь намальованого космічного корабля зробимо чорного кольору;

Допрацьовуємо всі елементи. Малюнок завершено.

Вийшло намалювати космічний корабель разом з нашим уроком поетапно? Тоді поділися з друзями своїм малюнком, а також відправляй результат в коментарі! Сподіваюся, тобі сподобалося малювати космічний корабель олівцем поетапно разом з нами!

Відео – як намалювати корабель

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: