Як намалювати коня

Як намалювати коня

У цьому уроці ви дізнаєтеся, як намалювати коня або коня з красивою гривою олівцем поетапно. Я написала кінь чи коняка, тому що по морді я не знаю, як визначити до якої статі належить данна особина.

Ось фотографія нашої конячки.

Як намалювати коня

Як намалювати коня олівцем поетапно

Малюємо ромб, центральна лінія знаходиться під невеликим кутом, довжина його трохи більше ширини. Від кінцевої точки ромба налагоджувати приблизно половину його довжини, малюємо форму мордочки на даній прямій. Потім вилиці, праворуч вона більш опукла, тому що голова дивиться не строго прямо, а трохи повернена убік. Око знаходиться на лінії ромба праворуч. Це начерк тому малюємо дуже світлими лініями.

Як намалювати коня олівцем

Тепер малюємо чубок, вуха, шию і тіло.

Як намалювати коня олівцем поетапно

Домальовували вилицю, шию і тіло.

Малюнок коня

Тепер малюємо більш правильну форму голови коня, очей. 

Кінь

Зафарбовуємо очей, роблячи невеликий відтінок світлого на ньому, вії робимо світлі. Близько очі трохи наносимо тіней, також наносимо світлі тіні по середині голови і інші частини, зазначені на малюнки. Зафарбовуємо ніздрі і робимо штрихування мордочки.

Як намалювати коня

Далі наносимо тіні, використовуйте різної м’якості олівці або по різному тисніть на олівець, щоб показати переходи тіней від темних до світлих. Затінюють вилицю і вухо.

Як намалювати коня олівцем

Жирну лінію вилиці я стерла. Ледве-ледве видно нанесіть ще трохи штрихування на голові у коня. Робимо начерк світлі тоном приблизне розташування волосся.

Як намалювати коня олівцем поетапно

Додаємо більше ліній більш темного кольору, малюємо чубок. Якщо ви добре малюєте волосся, можете по-своєму це робити, не обов’язково, як в даному малюнку. Світлими лініями затінюють шию.

Як намалювати коня

Наносимо більше кривих, малюючи гриву. Під волоссям робимо тінь більш світлими тоном, ніж волосся. Шию зробимо трохи темніше, але не робіть дуже темною, то вона не впишеться в основний тон малюнка, доведеться все інше переробляти. Зафарбовуємо тіло коня, на голові трохи темніше я зробила темні ділянки.

Малюємо коня

Щоб надати хоч якийсь напрямок гриви, я ще пройшлася дуже м’яким олівцем, додавши темних ділянок і цим самим надавши форму волоссю. Можете використовувати стерку для освітлення ділянок волосся. Робимо фон і малюнок коня готовий.

Малюнок коня олівцем

Як намалювати коня на дибах

Вчимося малювати коня, який стоїть на дибах. Це не складний поетапний урок. Малюнок коня починаємо малювати з простих фігур голову, груди і таз. Потім схематично малюємо скелет коня, прогин спини, копита, морду і хвіст. Потім грубими тонкими, ледве помітними лініями малюємо контур, потім прорисовуємо контур. 

Як намалювати коня на дибах

Зараз покрокові зображення малювання коня, який стоїть на дибах.

Як намалювати коня поетапно
Малюнок коня
Кінь
Як намалювати коня
Як намалювати коня поетапно
Кінь
Як намалювати коня на дибах
Кінь
Малюнок коня на дибах
Як намалювати коня

Як намалювати біжащого коня

Ми хочемо, щоб ви ознайомилися з нашим покроковим керівництвом по малюванню, як намалювати коня, що біжить сьогодні. Всі кроки дуже прості, тому що вони були спеціально розроблені для дітей і для початківців, щоб зробити такий крутий малюнок.

Намалюйте витягнуту фігуру голови з подовженою шиєю, а також для першого кроку. Намалюйте велике тіло коня в формі арахісу. Проілюструйте ноги тварини в біжачому положенні. Намалюйте гриву і хвіст коня. Завершіть структуру особи коня і зробіть інші деталі, щоб намалювати біжачого коня. Виділіть і заштрихуйте ілюстрацію коня.

Як намалювати біжащого коня
Крок 1 – Почніть з олівця, намалюйте довгу форму боба для тіла коня, намалюйте праву сторону більшу, ніж ліву. Ви також можете перевірити цей урок про те, як намалювати коня, щоб дізнатися, як почати малювати коня.
Кінь
Крок 2 – Намалюйте округлий трикутник для шиї і овальної форми для голови коня.
Біжащий кінь
Крок 3 – Намалюйте задню ногу, розділіть її на три частини і зверніть увагу на положення ноги, пов’язаної з тілом.
Як намалювати біжащого коня
Крок 4 – Додайте другу задню ногу, на цей раз намалюйте ногу нижче тієї, яку ми намалювали раніше.
Як намалювати коня
Крок 5 – Намалюйте передні ноги, почніть з лівої і спочатку намалюйте більшу частину, потім додайте вузьку частину ноги, а потім копито. Зробіть те ж саме з іншою передньою ногою, на цей раз зробіть ногу більш відкритою.
Як намалювати біжащого коня
Крок 6 – Намалюйте вухо, гриву і хвіст коня.
Кінь який біжить
Крок 7 – Додайте риси обличчя, намалюйте маленький трикутник для ока, ніздрю і лінію для рота, додайте маленьку лінію в формі літери «L» для щелепи.
Кінь
Крок 8 – Додайте ще кілька деталей для тіла і хвоста коня.
Як намалювати коня
Крок 9 – Намалюйте начерки олівцем шулером і зітріть олівець після.
Красивий кінь
Крок 10 – Відмінна робота! Залишилося тільки розфарбувати малюнок і показати його своїм друзям.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: