Як намалювати кімнату

Як намалювати кімнату

Ви коли-небудь представляли як би виглядала ваша кімната, якби ви пересунули ліжко або комод? Або як виглядала б ваша вітальня, якби ви пересунули диван, крісла і телевізор? Потрібні величезні зусилля для того, щоб переставити все навколо і просто подивитися як буде виглядати ваш «дизайн-проект». Цей чудовий урок навчить вас малювати кімнату, хол або фойє під фронтальною перспективою , так що ви можете прикрасити інтер’єр як вашій душі завгодно!

Малюємо кімнату (побудова фронтальної перспективи)

Звичайно, спочатку вам цей урок може здатися простим і нецікавим, але в ньому показані базові кроки побудови фронтальної перспективи кімнати , які закладуть основи правильної побудови будь-якої кімнати в подальшому.

У цьому уроці ми вивчимо фронтальну перспективу : це техніка зображення, при якій всі об’єкти співвідносяться з єдиною центральною точкою на малюнку. Ще таку перспективу називають «перспективою з однією точкою сходу». Не плутайте з кутовий перспективою, хоча в їх основі лежить один і той же принцип. Тільки в разі кутової перспективи використовується дві точки сходу на ваших кресленнях з особливим вирівнюванням для створення глибини.

Я не буду пояснювати, як малювати меблі в цьому уроці. Зараз давайте сконцентруємося на малюванні по-справжньому великого тривимірного простору , яке ви зможете заповнити самі за допомогою вашої уяви.

1. Почнемо малюнок з задньої стіни кімнати. Намалюйте дві горизонтальні лінії, паралельних верхнього краю вашого блокнота, і дві вертикальні, паралельних бічних краях листа. Це дуже важливо.

2. Поставте опорну точку в центрі отриманого квадрата.

3. Легко проведіть напрямну лінію по діагоналі через кути кімнати і прямо через опорну точку в центрі. Можете при цьому скористатися лінійкою або краєм паперу.

4. Також легко проведіть другу напрямну через протилежні кути кімнати прямо через центральну опорну точку.

5. Тепер зітріть всі лінії всередині квадрата, залиште тільки опорну точку в центрі.

6. Легенько намітьте розташування вхідних дверей. Зверніть увагу, як використовується концепція розміру. Нижній край двері малюється більшого розміру для створення ілюзії близькості. Намалюйте підлогу, стіни, стелю, завжди тримайте в умі правило розміру.

7. Використовуючи центральну опорну точку, легко проведіть лінію через ближній край двері до цієї самої точки. Ця точка стане позиціонує майже для кожної лінії на цьому кресленні.

8. Намалюйте вікно на протилежній стіні, почавши з двох вертикальних ліній. Не забудьте зробити ближню лінію довше.

9. Ще раз, орієнтуючись на центральну точку, проведіть прямі лінії – верхній і нижній край вікна. Непогано вийшло, чи не так?

10. Горизонтальні і вертикальні лінії використовуються для малювання укосів двері і вікна. Малюйте горизонтальні лінії для позначення товщини дверей, вікон та сходів.

11. Тепер намалюйте вертикальну лінію для визначення укосу вікна.

12. Цей крок дуже важливий в цьому уроці. Використовуючи центральну опорну точку, легко проведіть верхню і нижню лінії вікна. Вуаля! Ви створили вікно у фронтальній перспективі! Тепер давайте попрацюємо зі сходами.

13. Використовуючи задню стінку як зразок, намалюйте горизонтальні і вертикальні лінії, щоб створити дальній край сходи. Пам’ятайте в кроці 1 як я сказала про важливість перших горизонтальних і вертикальних ліній? І ось чому. Всі інші горизонтальні і вертикальні лінії повинні бути паралельні першим, інакше ваш малюнок візуально розпадеться.

14. Час використовувати центральну опорну точку знову. Проведіть кожен кут ступені за допомогою цієї точки. Зробіть легкий начерк ліній в сторону від центру, як на ілюстрації нижче.

15. Зітріть всі зайві лінії. Загострите все краю, щоб створити фокус на вашому малюнку. Зафарбуйте свій малюнок відповідно зі світлом, що виходить з лівого вікна і від стелі. Якщо горить світло на стелі, то де повинні бути тіні? Можете додати паркет і ряд лампочок на стелі. Перемалюйте це кілька разів, експериментуючи з різними дверима і вікнами.

Спробуйте намалювати свою кімнату. Розташуєтеся за письмовим столом, на ліжку, на підлозі, де вам буде зручно і найкраще проглядається кімната. Розмістіть своє полотно так, щоб вертикальний край вашого листа збігався з дальнім кутом вашої кімнати, коли ви заплющує одне око.

Покажіть все, що ви бачите: краї стін, стелі, підлоги, вікна та меблі. Постарайтеся не зрушувати ваш листок. Покладіть його на сканер і зробіть копію.

Використовуйте олівець, щоб розфарбувати копію, додати тони. Зверніть увагу на «таємні» тіні, падаючі тіні і затінення в реальному світі, і як розташування, розмір і перекриття візуально впливають. Весело?

Ще приклад!

Відео – як намалювати кімнату

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: