Як намалювати хом’ячка

Як намалювати хом'ячка

За допомогою даної статті ви розберетеся, як намалювати хом’яка поетапно, щоб він вийшов милим і забавним. Так як малюнок дуже простий, вам знадобиться пара хвилин вільного часу, лист – білий або вирваний із зошита, і кілька кольорових олівців і ручок. Скористайтеся цим посібником для змальовки, доповніть картинку своїми ідеями і отримаєте хом’ячка, який сподобається всім, незалежно від віку. 

ЯК НАМАЛЮВАТИ МИЛОГО ХОМ’ЯЧКА

ІНСТРУМЕНТИ І МАТЕРІАЛИ

Перед тим, як малювати хом’яка, ознайомтеся з тим, що для цього знадобиться: 

  • аркуш паперу – 1 шт .;
  • простий олівець – 1 шт .;
  • чорна гелева ручка – 1 шт .;
  • синя ручка – 1 шт .;
  • рожева ручка – 1 шт .;
  • кольорові олівці: чорний, коричневий, оранжевий – по 1 шт .;
  • ластик – 1 шт.

ПОКРОКОВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ МАЛЮНКА

Познайомившись з наступною покроковою інструкцією, ви дізнаєтеся, як намалювати милого хом’яка. 

  1. Для початку готуємо лист паперу – білий або в клітинку (що буде зручно для новачків і дітей), і простий олівець з гумкою.

Малюємо тіло майбутнього хом’ячка, схоже на трикутник з сильно згладженими кутами. Зверху робимо 2 невеликі завитки – милий чубчик.

Малюємо тіло майбутнього хом’ячка, схоже на трикутник з сильно згладженими кутами. Зверху робимо 2 невеликі завитки – милий чубчик.

Наступна деталь – вуха. Їх малюємо по обидві сторони голови у вигляді двох дуг, побільше і поменше, один над одним. Коли це зроблено, починаємо малювати мордочку.

Очі малюємо в залежності від стилю: в даному випадку ми малюємо няшная мультяшного хом’яка, а значить, що очі у нього будуть великими, з білими вкрапленнями всередині.

Доповнюємо простір навколо очей деталями: малюємо маленькі щічки нижче очей, додаємо хом’яка вусики у вигляді 2 смужок, а також проводимо межу, яку пізніше закрасимо в інший колір.

Носик і рот такого хом’яка малюються просто: достатньо намалювати горизонтальну риску, а під нею 2 дужки, що нагадують перевернуту трійку.

Коли хом’як отримав свою морду, опускаємося нижче і малюємо передні лапки – 2 недомальовані овалу з парою-трійкою смужок-кігтиків.

Щоб картинка була ще більш милою, малюємо в лапах хом’яка печиво – практично коло, на якому можна зобразити слід від укусу.

Малюнок хом’яка олівцем закінчено – приступаємо до розфарбуванні. Для початку чорної гелевою ручкою обводимо все контури для більшої чіткості картинки. Можна не обводити дрібниці: щоки, смужку і т. П. Чорної ручкою зафарбовує очі, залишивши білими тільки передбачувані плями, а внизу робимо невелику решеточку, що нагадує вії.

Рожевої ручкою зафарбовує внутрішню частину вуха і щічки. Синьою ручкою заповнюємо простір вій.

Помаранчевим олівцем зафарбовує шматочок голови, відокремлений смугою, і обидві пари лапок. Коричневим кольором робимо печиво, а шоколадні крихти на ньому – чорним.

Готово! Тепер можете внести в малюнок якісь свої доповнення і насолоджуватися виконаною роботою.

Як намалювати хом’яка поетапно

У цій статті ми розберемо малювання одну з наймиліших тварин нашої планети. Ми будемо вчитися як намалювати хом’яка. Розберемо три досить простих прикладу, які підійдуть початківцям художникам і один складний реалістичний приклад.

Вид в півоберта

У першому прикладі ми розглянемо як поетапно намалювати хом’яка всього за чотири кроки. Отже, готують свої приналежності з малювання, нам пора приступати. Даний спосіб малювання досить простий і у вас обов’язково все вийде!

Почнемо з малювання голови. Намалюємо її контури і вушка. Слід звернути увагу, що голова повинна вийти несиметричною, тому що наш хом’як варто до нас в півоберта.

Тепер прорісуем тулуб. Воно повинно вийти не набагато більше голови, а спереду зобразимо коротенькі лапки, які ми домалюємо на наступному етапі.

Домальовували передні лапки і додамо одну задню лапку, другу задню буде не видно. Також, прорісуем мордочку, тут все просто: чорні очі, з’єднаний разом ніс і рот.

Фінальним етапом буде промальовувати смужок по всьому тілу.

джунгаріков

У цьому прикладі ми продемонструємо як намалювати хом’яка джунгаріка. Цього разу хом’ячок буде стояти на задніх лапках. Що ж, давайте приступимо до малювання цього милого хом’ячка.

Намалюємо мордочку: очі, ніс і рот. Тут все легко і якісь додаткові пояснення не потрібні.

Проведемо контури голови і намалюємо вушка. Наш хом’ячок трохи повернув голову, тому контури голови повинні вийти не зовсім симетричними.

Додамо передні лапи. Вони повинні вийти пухнастими, тому лінії не потрібно робити плавними. Вони навпаки повинні бути хвилястими і гострими, як справжня шерсть.

Проводимо лінію тулуба. Вона повинна бути плавною і округлої знизу. Розмір тулуба повинен бути не набагато більше голови.

Додаємо нижні лапи і позиками у вигляді овалу. Щоб якось відобразити шерсть, верхню частину пуза ми зробимо трохи гострої.

Додаємо довгі вусики і зафарбовує очі і ніс чорним залишивши маленьке біле простір для відблиску.

задоволений хом’як

Цього разу ми розглянемо наймиліший приклад, який навчить нас легко малювати хом’яків. Наш пухнастий друг буде сидіти поруч з мискою і їсти свої ласощі. Даний приклад не займе у вас багато часу, тому що зображується він всього за чотири простих кроки.

Намалюємо голову з величезними щоками, які жують ласощі. Над щоками потрібно зобразити чорні очі з двома відблисками.

Проведемо контури лівого і правого боку тіла. Тут все досить просто, дві плавних лінії і все. Також, зобразимо ніс і рот.

Ми підійшли до найскладнішого етапу, пора деталізувати нашого хом’яка. Прорисовуємо передні лапки, що ростуть з самого низу тулуба. Нижні лапи зображуються досить стандартно, у вигляді вузьких овалів. Крім цього, потрібно намалювати хвіст, миску з ласощами і вусики.

Розфарбовуємо навіть тварина і малюнок готовий!

Реалістичний спосіб малювання хомячка

У самому кінці ми вирішили розібрати досить складний спосіб малювання, який продемонструє нам як намалювати хом’яка олівцем. Якщо даний приклад здався вам занадто складним, ми все одно рекомендуємо вам не здаватися і хоча б спробувати його зобразити. Насправді він набагато простіше, ніж здається!

Першим кроком буде малювання ескізу: голова, тулуб і лапки у вигляді коротеньких паличок.

Відмінно, начерк у нас є. Тепер ми будемо поступово деталізувати його. Як ви вже здогадалися, працювати почнемо з голови. Прорисовуємо вушка, чорні очі і вусики. Контури голови потрібно зображати короткими рівномірними штрихами, тоді шерсть буде здаватися реалістичною.

Задні лапки повинні вийти довші, ніж передні. Даний етап задоволеною простий і ви напевно легко з ним впораєтеся.

Покриваємо шерстю все тіло нашого хом’яка. Як говорилося раніше, потрібно робити короткі і приблизно однакові штрихи, щоб шерсть вийшла реалістичною.

Додаємо маленький гострий хвостик.

Наш хом’як готовий. Беремо ластик і стираємо всі допоміжні лінії, вони нам більше не знадобляться.

Покриваємо шерстю все тіло. Малюнок хом’яка готовий.

Відео – як намалювати хом’ячка

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: