Як намалювати Діда Мороза

Як намалювати Діда Мороза

Зобразити доброго зимового персонажа зможуть і дорослі, і діти.

1. Як намалювати Діда Мороза з мішком і палицею

Як намалювати діда мороза

Що вам знадобиться

 • папір;
 • чорний фломастер, чорна ручка або простий олівець;
 • кольорові олівці, фломастери або пастель.

Як намалювати Діда Мороза

Намалюйте невеликЕ півколо – це буде ніс Дідуся. Зліва убік виведіть закруглену вниз лінію, а від її краю проведіть вправо вниз плавну лінію достовірніше.

Як намалювати діда мороза поетапно

Від краю останньої лінії проведіть вправо ще одну майже пряму. Від лівого боку носа виведіть убік криву лінію і з’єднайте її інший з попередньою. У вас вийдуть широкі вуса.

Малюємо діда мороза

Під вусами закругленою лінією домалюйте відкритий рот. Ліворуч і праворуч від носа зобразите овальні очі з чорними зафарбованими зіницями. Праве око розташуйте трохи вищий від другого. Над очима намалюйте вигнуті широкі брови. Від нижніх країв очей виведіть в сторони по дві короткі вії.

Дід Мороз

Від середини краю брови зліва проведіть плавну лінію до ока. Від неї додайте схожу риску до вусів. На рівні брів намалюйте довгу вигнуту вгору лінію – це буде нижній край шапки. Зверху з’єднайте краю інший закругленою лінією.

Як намалювати милого діда мороза

Домальовуйте верхівку шапки напівкруглої лінією. Від правої брови виведіть вниз вигнутий локон. Від вусів додайте ще один і з’єднайте його кривою лінією з шапкою. З правого боку особи домалюйте волосся подібним чином.

Як намалювати діда мороза

Від правої частини волосся виведіть вниз кілька плавних ліній, зображуючи пухнасту бороду. Піді ротом намалюйте щось на зразок овалу з куточком з правого боку – це буде рукавиця.

Малюнок діда мороза

Від куточка вниз домалюйте незграбний край мішка. З правого боку від рукавиці покажіть край рукава закругленою лінією. Збоку додайте сам рукав – схожу фігуру ширше. Зверху підмалюйте невелику риску – вигин рукава.

Дід мороз

Щоб зобразити мішок, з’єднайте лінією верх рукавиці і правий край вусів. Від нижнього правого куточка шапки виведіть вправо закруглену лінію і завершите її в середині правого краю рукава. Від рукава додайте ще одну рису – вигин на мішку. Домальовуйте бороду плавними лініями під рукою.

Дід мороз з мішком

З боків виведіть вниз дві лінії під кутом. З’єднайте їх внизу інший плавною лінією. У лівій частині домалюйте ще одну вертикальну – розріз шуби. Внизу додайте закруглений край шуби – хутряну облямівку.

Дід мороз з подарунками

Під шубою покажіть овальні валянки, частково приховані під нею, а зліва від фігури – другу рукавицю, трохи нижче правої.

Дід мороз

Над лівою рукавичкою додайте невелику риску, а під нею – довгу горизонтальну лінію до краю шуби. Поруч додайте такі ж паралельні лінії, зображуючи посох. Праворуч від нього двома напівкруглими рисками домалюйте другу частину рукавиці і край рукава. Над посохом покажіть семіконечние зірку з овальної серединкою. З’єднайте її з посохом.

Як намалювати діда мороза

На палиці намалюйте короткі рисочки під однаковим кутом. По краю шуби покажіть витіюваті візерунки і сніжинки.

Дід мороз з подарунками

Розфарбуйте Діда Мороза олівцями, фломастерами або пастеллю.

2. Як намалювати Діда Мороза з ялинкою

Як намалювати діда мороза з ялинкою

Що вам знадобиться

 • папір;
 • простий олівець;
 • ластик;
 • кольорові олівці, фломастери або пастель.

Як намалювати Діда Мороза

Намалюйте коло – начерк майбутньої голови. Від середини нижнього краю виведіть вниз злегка закруглену довгу лінію. Внизу додайте горизонтальну плавну лінію коротший, а під головою – ще коротше. З’єднайте їх з боків двома закругленими лініями.

Як намалювати діда мороза

Від низу кола виведіть в сторони сильно закруглені до середини лінії. На їх кінцях підмалюйте невеликі овали. Правий повинен розташовуватися на центральній лінії, а інший – лівіше. У самому низу додайте начерк валянок.

Дід мороз

Між овалами – майбутніми рукавицями – проведіть вгору вліво пряму довгу лінію під кутом. Зліва додайте злегка вигнуту лінію приблизно до середини наступного шуби, а праворуч – до середини краю голови. У центрі кола прорисуйте горизонтальну закруглену вправо лінію, домалюйте край шапки трохи вище центру голови і саму шапку над колом.

Як намалювати діда мороза з ялинкою

Під шапкою додайте обриси круглих щік і носа. Від країв щік виведіть вниз закруглені лінії до рукавиць. Під ними продовжите лінії і з’єднайте їх лівіше довгою вертикальною. З’єднайте плавними рисками краю шапки і бороду поруч з руками.

Дід мороз

На нижній межі шапки намалюйте широкі брови. Під ними додайте овальні очі з напівкруглими зіницями і віями-рисками. Зітріть лінії всередині бороди і покажіть відкритий рот. Повторіть лінії щік під ними, а з боків вигнутими штрихами прорисуйте волосся.

Як намалювати діда мороза

Прорисуйте бороду, додаючи в деяких місцях незграбні «волоски». Обведіть яскравішою лінії рук і прорисуйте поруч з овалами закруглені краї рукавів. З самих овалів зробіть рукавиці, додавши по одному кутастому вигину.

Малюємо діда мороза

Між рукавицями двома лініями намалюйте товстий стовбур ялинки. Додайте овал знизу, а всередині нього ще один поменше. Обведіть яскравішою краю шуби. Внизу зробіть широкий хутряний край закругленими лініями. Зайві олівцеві начерки зітріть. Позначте розріз шуби і валянки.

Як намалювати діда мороза з ялинкою

На ялинці незграбними штрихами намітьте кілька ледве видимих ​​ярусів. Потім за допомогою начерків прорисуйте пухнасті гілочки. Зайві лінії зітріть. У нижній частині шуби намітьте витіюваті візерунки.

Дід мороз

Прикрасьте Діда Мороза самостійно.

Малюємо діда мороза

3. Як намалювати Діда Мороза з посохом

Як намалювати діда мороза з посохом

Що вам знадобиться

 • папір;
 • простий олівець, чорна ручка або чорний фломастер;
 • кольорові олівці, фломастери, фарби або пастель.

Як намалювати Діда Мороза

Намалюйте два невеликих горизонтальних овалу на деякій відстані один від одного – це будуть брови. Між ними, а також справа і зліва підмалюйте короткі плавні лінії. Від країв виведіть вгору по хвилястою лінії і з’єднайте їх зверху ще однієї. Домальовуйте закруглену верхівку шапки.

Як намалювати діда мороза

Під очима зобразите ніс у вигляді півкола. З боків трохи вище від нього намалюйте овальні очі з темними зіницями. Від носа вправо і вліво виведіть вигнуті короткі лінії. Від їх країв підмалюйте в сторону носа закруглені лінії і з’єднайте їх маленької рискою. Під нею додайте вигнутий рот.

Дід мороз

Приблизно від краю брів проведіть вниз по одній лінії, вони будуть закругленими в різні боки. З’єднайте їх штрихами з вусами. Краї з’єднайте незграбними лініями так, щоб вийшла борода. Додайте маленьку риску під ротом.

Як намалювати діда мороза

З боків від імені Доріс волосся. Під лівою частиною волосся проведіть від бороди вгору плавну лінію. Внизу лівіше додайте ще одну таку ж. Домальовуйте тулуб двома рисками.

Дід мороз

В середині покажіть вигнутий край пояса, як показано на фото або в відео нижче. Краї вертикальних ліній тулуба з’єднайте горизонтальної. Домальовуйте пояс, додавши нижче ще одну горизонтальну лінію і з’єднавши її з боків з попередньою. Під поясом, зліва від вигнутого краю, додайте ще один кінець.

Як намалювати діда мороза

Від країв пояса і від середини виведіть вниз плавні лінії. З’єднайте їх внизу горизонтальної і Доріс хвилястий хутряний край шуби.

Як намалювати діда мороза з посохом

Домальовуйте такий же край у лівого рукава і додайте рукавицю, зобразивши щось на зразок овалу з галочкою. Справа намалюйте овал, а у його верхнього лівого краю – ще один маленький кругляшок.

Дід мороз

Виведіть від лівої рукавиці вниз дві довгі паралельні лінії і з’єднайте їх внизу рисою. Над рукавичкою трохи продовжите лінії, над ними намалюйте коло, а зверху – каплевидную фігуру. Навколо рукавиці покажіть хутряний хвилястий край рукава. З’єднайте його з лінією плеча.

Як намалювати діда мороза з посохом

Під шубою підмалюйте овальні валянки. Між поясом і кінцем бороди проведіть вертикальну риску.

Розфарбуйте Діда Мороза.

4. Як намалювати голову Діда Мороза

Як намалювати голову діда мороза

Що вам знадобиться

 • папір;
 • простий олівець, чорна ручка або чорний фломастер;
 • кольорові олівці, фломастери, фарби або пастель.

Як намалювати Діда Мороза

Намалюйте великий круглий ніс. Від нього вгору зліва і справа підмалюйте два вертикальних овалу – це будуть очі. Усередині покажіть овальні зіниці поменше.

Як намалювати діда мороза

Від середини носа виведіть вправо і вліво однакові хвилясті лінії. Від їх країв проведіть вниз під нахилом по короткій плавної лінії, від яких в свою чергу додайте в сторони маленькі рисочки.

Голова діда мороза

З’єднайте краю рисок зігнутою лінією – її середина повинна підніматися до носа.

Малюємо голову діда мороза

Внизу підмалюйте відкритий рот у вигляді перевернутого трикутника. У нижній частині додайте закруглений мову.

Дід мороз

Над очима проведіть довгу вигнуту до низу лінію. З боків додайте короткі опуклі рисочки. З’єднайте їх зверху такий же лінією, як і знизу.

Як намалювати голову діда мороза

З’єднайте шапку і особа Діда Мороза з кожного боку двома опуклими лініями.

Як намалювати діда мороза

Від середини лівого краю шапки підмалюйте убік невелику межу. Від правого краю проведіть вліво довгу закруглену лінію. Між нею і рисою покажіть круглий пухнастий помпон.

Дід мороз

Від середини правого краю вусів виведіть в сторону невелику плавну лінію, на кінці намалюйте галочку. Від лівого краю вусів домалюйте таку ж фігуру. Домальовуйте бороду схожими штрихами.

Голова діда мороза

Розфарбуйте шапку і особа Діда Мороза.

Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку

Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку? Дуже часто діти хочуть зобразити Дідуся Мороза і його улюблену внучку разом. Це буде легко для дітей від 10 років. Якщо вашій дитині менше, то швидше за все, йому знадобитися допомога.

Як намалювати діда мороза і снігуроньку

Щоб виконувати малюнок було простіше, почніть з великих форм і намітьте основні елементи: голову, довжину тіла, руки. Потім у міру малювання, можна опрацьовувати деталі. Як бачите, малювати досить легко поетапно олівцем.

Є ось така новорічна листівка.

1. Робимо начерк. Починаємо з Діда Мороза: малюємо коло і напрямні (показують середину голови і розташування очей), потім трикутної форми начерк шуби (лінія всередині – середина тіла), скелет рук (рука зліва зігнута в лікті і тримає палицю, рука справа просто опущена). Справа стоїть Снігуронька, теж малюємо коло (голову) і напрямні, пальто, скелет рук і ніг (їх розташування). Лінії наносимо дуже слабенько, щоб були ледве видні.

Дід мороз і снігуронька

2. Малюємо обличчя Діда Мороза. Спочатку намалюйте ніс, потім очі, вуса, рот і брови.

Малюнок діда мороза і снігуроньки

3. Намалюйте шапку, бороду, комір (робимо пухнастим просто зигзагом), пояс, руки, рукавицю, потім середину шуби і низ.

Дід мороз і снігуронька

4. Намалюйте палицю більш об’ємно, на верху палиці буде зірка. Для цього робимо хрестик, потім кружок і від нього вже промені, між цими променями малюємо ще промені, тільки меншого розміру, стираємо коло всередині зірки і рисками показуємо блиск, як на картинці (позначене 3). Далі малюємо особа Снігуроньки, для цього нам потрібно надати форму голови, намалювати очі, ніс, рот і волосся.

Як намалювати діда мороза і снігуроньку

5. Малюємо пальтечко або кожушок, починаємо з коміра, потім середина одягу, потім низ і лінії повинні бути нерівні, щоб показати пухнастість. Під кожухом знаходиться спідниця, її видно зовсім трохи. Малюємо ноги і показуємо коліна. На голові малюємо ось такі промінчики, це щоб було зручно малювати корону на голові у Снігуроньки.

Малюємо діда мороза і снігуроньку

6. Тепер кожні дві прямі на голові з’єднуємо фігурою, що нагадує знак більше (>) або менше (<), тільки під різними кутами. Потім повторюємо тільки трохи нижче. На кожній прямій малюємо невеликий кружечок і дуже маленький. Низ корони складається з намистин, тому щільно один до одного намалюємо кухлики. Далі малюємо руки, рукави, рукавиці та чобітки.

Дід мороз і снігуронька

Зітріть всі непотрібні лінії і на долоньці у Снігуроньки намалюйте. Він дуже маленький, тому сильної деталізації не вимагає.

Красивий малюнок діда мороза і снігуроньки

Новорічний малюнок Діда Мороза і Снігуроньки готовий.

Дід мороз і снігуронька разом

Розфарбувати кожен може на свій смак.

Як намалювати сани Діда Мороза

У цьому уроці малювання ми дізнаємося, як намалювати красиві сани Діда Мороза з подарунками і ялинкою олівцем поетапно.

Дід Мороз найголовніший на святі нового року. Щоб об’їхати всіх дітей йому потрібні сани. Конструкція саней проста і надійна. І намалювати сани Діда Мороза буде нескладно. Сани складаються з полозів і сидіння. Дідові Морозу потрібно додаткове місце для подарунків, так що сидіння має бути великим і зручним. Сани діда Мороза можуть тягти олені, а можуть бути самохідними, кожен новий рік дід Мороз сам вирішує як він буде їхати на них. Але ми все одно при малюємо саней дерев’яні кріплення для оленячої упряжки, на всякий випадок. Сани можуть проїхати по будь-якому снігу, по будь-якій глибині. Тому сніг на білому аркуші малювати не треба, білий папір і буде снігом. Намалювати сани діда Мороза олівцем нескладно. Можна відразу домалювати подарунки для дітей і тоді, дідові Морозу буде менше роботи і турбот і він зможе привітати всіх дітей на білому світі.

Як намалювати сани діда мороза

Почнемо з основ саней, намалюйте довгий прямокутник, потім другий зверху на певній відстані приблизно по середині, тільки тонше і менше. Потім попереду щось схоже на букву С і перегородки між частинами.

Сани

Тепер спинку саней.

Сани діда мороза

Трохи деталізуємо і Прикрасимо, але можна цього не робити, якщо складно.

Як намалювати сани

Намалюйте нахилену ялинку і подарунок.

Сани з ялинкою

Потім ще подарунки та новорічні іграшки на ялинці.

Сани з ялинкою і подарунками

Сани Діда Мороза готові, залишилося тільки розфарбувати в кольори.

Як намалювати сани діда мороза
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: