Як намалювати черепаху

Немо: «Скільки років морським черепахам? Сіднейський планктон з сусіднього будинку сказав, що морські черепахи живуть близько ста років! »
Марлін:« Ну, знаєш що? Якщо я коли-небудь встретлю морську черепаху, я запитаю його. “- Знаходження Немо Діснея (2003)

Як легко намалювати черепаху

Морські черепахи – це довгоживучі лускаті рептилії, що мешкають в океані. У фільмі Діснея «У пошуках Немо» черепаха на ім’я Тиснява назвала себе «сто п’ятдесят, чувак, і все ще молодий!» Найстаріша з зареєстрованих морських черепах дожила до 250 років, і вчені вважають, що деякі черепахи можуть жити набагато довше.

Два типу морських черепах, Олів Рідлі і Череп Kemp’s Рідлі, демонструють унікальне поведінку, зване аррібада. Arribada – це іспанське слово, що означає «прибуття». Під час Аррібада матері-черепахи приходять на пляж, щоб гніздитися і відкладати яйця. Пізніше всі маленькі черепахи вилуплюються відразу, прикриваючи пляж. Протягом 1950-х років уздовж узбережжя Мексики гніздилось до сорока тисяч черепах, але до 1980-х років черепахи майже зникли. Завдяки зусиллям щодо збереження, особливо тим, які захищають материнських черепах і їх гнізда, зараз їх число перевищує дванадцять тисяч.

Ви знали? Більшість людей називають будь-яку рептилію з панциром «черепахою». Однак морські черепахи, які повністю водні, мають ласти для ніг і виходять на сушу тільки для того, щоб відкласти яйця, – єдині «справжні» черепахи. Черепахи, які проводять весь свій час на землі, називають черепахами. Черепахи, як правило, мають нерівні, схожі на слона ноги. Ті, які мають пазуристі ласти і живуть частково на суші і частково у воді, наприклад, біля річки чи ставка, відомі як террапіни.

Хочете намалювати свою морську черепаху? Цей простий покроковий підручник малювання покаже вам, як. Все, що вам потрібно, це олівець, аркуш паперу і ластик. Ви також можете використовувати кольорові олівці, маркери, кольорові олівці чи фарби, щоб заштрихувати готове зображення. Cowabunga, чувак! Час малювати.

Як намалювати морську черепаху поетапно для дітей

1. Почніть з малювання кола, щоб сформувати голову черепахи.

2. Витягніть довгу вигнуту лінію від голови, окреслюючи верх раковини черепахи.

3. Простягніть ще одну вигнуту лінію від голови до протилежного кінця оболонки, що охоплює оболонку.

4. Намалюй передні ноги. Для кожної ноги використовуйте вигнуту лінію, щоб укласти неправильну форму.

5. Продовжуйте контур і деталізація шиї і раковини. Простягніть лінію від голови до верхньої частини раковини, а іншу – від голови до ноги.

6. Зітріть напрямні лінії з панцира черепахи і ніг.

7. Намалюйте задню ногу, використовуючи вигнуту лінію, щоб укласти неправильну форму.

8. Деталізуйте мордочку черепахи. Використовуйте дві пересічні вигнуті лінії, щоб окреслити рот, ніс і щелепу. Зітріть напрямні лінії в міру необхідності.

9. Додайте останні штрихи до вашої черепасі. Намалюйте крихітний коло на носі, щоб вказати ніздрю. Для очі намалюйте коло всередині кола. Тінь внутрішнього кола. Намалюйте коротку вигнуту лінію під оком і прикладіть форму сльози над оком, щоб позначити брову. Нарешті, деталізуйте раковину. Додайте текстуру і ребра, уклавши вигнуті, неправильні квадрати і прямокутники. Використовуйте серію вигнутих ліній, щоб укласти півкола по краю оболонки.

10. Розфарбуй свою черепаху. Морські черепахи зазвичай мають зелений або коричневий колір. Не забудьте ознайомитися з іншими простими уроками малювання тварин, включаючи змію, рибу і додаткову черепаху.

Повне керівництво по малюванню морських черепах в одному зображенні

Як намалювати черепаху простим олівцем

Морська казкова черепаха – улюблена героїня дитячих пісень і мультфільмів. Даний вид плазунів безсумнівно буде привабливим об’єктом для дитячої творчості. Малювати цих рептилій для дітей цікаво, а за допомогою наших підказок ще й дуже просто. Намалювати прості лінії і фігури, з яких вийде повноцінний малюнок буде під силу дитині. Черепаху почнемо малювати з голови і шиї, далі, прорісуем панцир, намалюємо передні і задні лапи, додамо хвіст і рельєфні деталі на животі і панцирі.

Нам знадобиться:

  • Звичайний олівець;
  • аркуш паперу;
  • ластик.

Приступаємо до малювання:

Малюємо голову і шию: проводимо дугу – це буде верхня частина шиї черепахи, потім малюємо голову полуовальной форми і від неї проводимо ще одну дугу – нижню частину шиї.

На голові промалюємо очі: кружечок тонкою лінією, а в ньому зміщений гурток жирною лінією, виходять очі із зіницею. Далі в передній частині голови додаємо штрих – це носик, і дугу – ротик, як ніби черепаха посміхається.

Від шиї починаємо малювати панцир, спочатку нижню частину, облямівки: проводимо дві вигнуті лінії, які з’єднуються між собою, як ніби на шию черепасі поклали черв’ячка.

Потім від нижньої частини панцира проводимо півколо і домальовували панцир.

Додаємо черепасі передні лапи, малюємо вигнуті “стовпчики”, всередині яких зображуємо кігті – проводимо хвилясті лінії.

Прорисовуємо на задньому плані животик у черепахи – проводимо вигнуту лінію. Додаємо задні лапи, такі ж “стовпчики” з хвилястою лінією.

На животику зображуємо рельєфний візерунок, у вигляді смужок і додаємо маленький хвіст.

Потім, прорисовуємо рельєфний візерунок на панцирі, у вигляді фігур різної форми. Усе! Наша черепаха готова !!!

При бажанні вийшов малюнок черепахи можна розфарбувати, використавши різні відтінки зеленого кольору, а також коричневі, сірі кольори.

Відео – як намалювати черепаху

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: