Як намалювати церкву

Як намалювати церкву

У цьому уроці ми розглянемо, як намалювати церкву з куполами олівцем поетапно.

Ось оригінал, що за церква я не знаю, навколо неї зробимо дерева і чагарники.

Як намалювати церкву з куполами

Малюємо пряму в нижній частині листа і основу по середині. Тисніть на картинку, щоб збільшити.

Домальовуємо ще корпус церкви.

Малюємо дах.

Потім намалюйте купол з хрестом на верху, дах зліва і купол з хрестом.

Намалюйте верх церкви з правого боку будівлі з куполом і по середині купол, який височить вище за інших куполів.

Малюємо віконця в різних відділах будівлі, двері і додаткові секції церкви.

Починаємо деталізувати, зафарбовувати дах і малювати ліпнину (рельєф церкви, колони? Не знаю, як точно це називається).

Продовжуємо зафарбовувати дах, зафарбовує вікна, малюємо додаткові маленькі віконця.

Затінюють ліву частину церкви темніше, так там тінь, зафарбовує купола, робимо більш темний тон знизу і зліва.

Дерева малюємо методом завитків, дивіться урок про ялинку, якщо не знаєте.

Робимо більше кущів біля підніжжя церкви, зліва завитки робимо більш дрібні, додаємо стовбур і трохи гілок дерева.

Робимо темним підставу дерев цим же способом.

У великі вікна додаємо тіней, також тіней додаємо з лівого боку церкви і зліва кожного купола і башточки, на якій стоїть купол. Також під кожною стріхою додаємо тіней і біля основи церкви. Щось з хрестом у мене не вийшло, я його виправила. Я сильно не деталізувала будівлю церкви, якщо хочете оригінал зображення є, можете зробити більш красиво.

Як намалювати церкву поетапно?

Крок 1. Малюємо прямокутник і кола нагорі.

Крок 2. Малюємо купола і хрести.

Крок 3. Малюємо вікна і двері.

Крок 4. Оздоблюється церква.

Як намалювати церкву

Що ми знаємо про церкви? Красиві будівлі, в яких здійснюються молитви і служби священнослужителів. Але якщо ми захочемо намалювати церкву, то яких основних правил необхідно дотримуватися, щоб вийшов не звичайний будиночок, а саме храм Божий?

Розберемося як намалювати церкву дитині. Для початку необхідно намалювати основу для майбутньої церкви, а саме вежу з куполом і 2 прибудови з дахом, як показано на малюнку.

Зараз ми покажемо, як намалювати церкву крок за кроком.

Далі малюємо хрест на верху основної башти і черепицю у даху найближчій прибудови. Прорисовуємо вікна і двері з невеликими сходами. Як доповнення до малюнка можна «посадити» біля входу кілька декоративних кущів.

Зафарбуйте картинку фломастерами або олівцями за своїм бажанням. Ви можете скористатися колірною гамою, використаної в нашому малюнку.

Вид зверху

Даний приклад продемонструє як намалювати церкву олівцем. Спочатку промальовується каркас будівлі, який схожий на собачу будку з дахом, на якій височіє невелика башточка з хрестом.

Потім у даху «буди» малюється черепиця, а у самого будиночка напівкруглі віконця (великі і трохи менше) і великі дерев’яні двері. У вигляді пейзажу можна використовувати невеликий острівець землі, на якому височіє церква, і кущики на задньому тлі.

Надайте малюнку кольору за допомогою олівців. Можна вибирати відтінки на свій розсуд або ж скористатися кольорами, які покривають даний малюнок.

Велика церква

Малюємо основу церкви у вигляді нижнього поверху. Починаємо малюнок з центрального входу, прорисовуючи двері з трикутним козирком над нею, що символізує дах. По обидва боки від дверей малюємо по одному симетричному вікну. Далі, також по обидва боки від вікон, симетрично малюємо 2 прибудови з дахами і вікнами.

Допрацьовуємо малюнок домальовуючи високу вежу, що виходить з трикутного даху над входом. На верхівці вежі хрест, в центрі башти кругле вікно. Потім з’єднуємо косими лініями центральну вежу з дахами прибудов з двох сторін.

Надаємо малюнку барвистості. Ми використовували по-справжньому яскраві кольори, і ви не бійтеся експериментувати.

Красивий малюнок церкви

Отже, давайте розберемо як намалювати красивий малюнок церкви. Малюємо своєрідну собачу будку, з напівкруглим входом і дахом, що не з’єднаної до кінця. Дотримуйтесь рівень нахилу всіх ліній, як показано на малюнку, щоб церква виглядала більш об’ємною.

Де дах не з’єднувалася до кінця з трикутної верхівкою «будки», домальовували башточку з квадратними вікнами і хрестом на даху.

У «будки» домальовували віконця і центральне кругле вікно над вхідними нішею. Можна також позначити ділянку землі, на якому розташована церква.

Зафарбовуємо малюнок. Для збереження обсягу, який вийшов з-за похилих ліній, використовуйте більш темні відтінки кольору в місцях, куди повинна падати тінь. Як приклад погляньте на малюнок.

Відео – як намалювати церкву

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: