Як намалювати будинок

Як намалювати будинок

Зображення архітектури – складний етап у навчанні малювання. Складність роботи над архітектурою і будівлями полягає в тому, що необхідно знати основи лінійної та повітряної перспективи.

Як намалювати будинок моєї мрії

Також необхідно мати тверду руку, для того, щоб проводити рівні лінії, які важливі для цілісності. Ще важливим буде розуміння того, як правильно будувати і штрихувати куб, циліндр, конус і інші базові фігури академічного малюнка.

Сьогодні ми швидко розповімо про основи перспективи і покажемо, як намалювати будинок моєї мрії. 

Основи перспективи

Перш, ніж перейти до роботи над зображенням будинків, давайте розглянемо те, без чого малюнки архітектури не можуть існувати – перспективу. Існує два види перспективи – лінійна і повітряна.

Лінійна перспектива базується на зміні пропорцій предметів. Працюючи над лінійної перспективою, нам необхідно виявити лінію горизонту і точку сходу на ній, це точка, до якої будуть сходитися всі горизонтальні лінії нашого малюнка. Таким чином ми досягаємо відчуття об’єму.

Повітряна перспектива дозволяє передати передній і задній план за допомогою кольорів. Чим ближче предмет до нас, тим він яскравіший і світліший, чим далі – тим він менш насичений. 

Використовуйте в роботі щільний хороший папір і уникайте лінійок, тільки лінії, намальовані від руки, дозволять зробити малюнок живим і справжнім. 

Як намалювати будинок, який стоїть прямо?

Перша вправа, яку ми виконаємо, буде будинок, який стоїть прямо. Це дозволить нам розглянути основні принципи роботи над архітектурою. 

Етап 1

Намічаємо лінію, на якій буде розташований будинок. Малюємо лінію симетрії посередині. Від лінії симетрії намічаємо прямокутник і дах.

етап 2

Будівля має досить складну архітектурну форму з виступами. Для того, щоб ці виступи вийшли рівними, ми радимо Вам також малювати для кожного малювати окремо лінії симетрії.

етап 3

Ми можемо прибирати лінії побудови, щоб підготувати наш малюнок до штриховки.

етап 4

Вільно штріхуем будинок.

Як намалювати багатоповерховий будинок

Розглянемо будинок з кількома поверхами. Основною особливістю його є те, що він повернутий по відношенню до глядача, саме тут нам знадобляться знання про перспективу

Етап 1

Вільно намічаємо форму будинку. На даному етапі не має значення наскільки рівні лінії, важливо, правильно закомпоновано будинок на аркуші.

етап 2

Вичищаємо лінії, робимо їх рівними. При цьому малюємо з дотриманням лінійної перспективі. Будівля буде скорочуватися вправо.

етап 3

Для того, щоб правильно і швидко намалювати вікна пропонуємо намітити вертикальні лінії по ширині вікон.

етап 4

Намічаємо за таким же принципом горизонтальні лінії. Не забуваємо про перспективні скорочення.

етап 5

Стираємо зайві лінії, залишаємо тільки вікна.

етап 6

Допрацьовуємо будівлю, прикрашаємо її.

Як намалювати будинок в оточенні?

Найчастіше, цілісність будинку з’являється в той момент, коли навколо нього виникає оточення.

Етап 1

Намічаємо будівлю, точка сходу ліній знаходиться праворуч за будинком на лінії горизонту.

етап 2

Відразу позначаємо оточення, кущі та дерева.

етап 3

Створюємо текстуру будинку, віконця і прикраси з дерева.

етап 4

Допрацьовуємо оточення.

Як намалювати казковий будинок

Зараз ми дізнаємося, як намалювати казковий будинок поетапно. Нічого складного в цьому немає і кожен зможе повторити малюнок за нашими кроками дуже легко і просто.

За основу візьмемо будиночок із казки ” Теремок”.

Нам потрібна буде лінійка, малюємо прямокутник, поділяємо його вертикальною лінією і виводимо її верх, зверху малюємо трикутник. Пропорції не сильно важливі.

У будинку ми малюємо віконця – прямокутне і на горищі – трикутне.

Намалюйте дах, поріг будинку, віконниці вікна.

Далі ми малюємо раму і шторки на вікнах, козирок біля входу.

Теремок у нас дерев’яний буде, тому намалюйте спіральки – це буде колода, далі малюємо замки на віконницях, горошок на фіранках, черепицю на даху і трубу з димом.

Можете намалювати траву біля фундаменту для пожвавлення малюнка і сам малюнок казкового будинку готовий.

Як намалювати казковий мультяшний будинок поетапно

Коли ми думаємо про мультфільми, ми часто думаємо в першу чергу про персонажі. Навколишнє середовище, однак, може бути настільки ж важливим.

Подумайте про Золотоволоску і трьох ведмедів – історія не була б такою ж без будинку ведмедів, де все було або занадто багато, або занадто мало, або просто правильно. Як щодо пряникового будиночку, який знайшли Гензель і Гретель, маленької старої, яка жила в черевику, Анемоні Немо або навіть ананасі під морем, в якому живуть герої мультфільму Губка Боб? Без будинків ці та інші історії просто не були б повними.

Хочете намалювати свій власний казковий будиночок? Зробити це легко і просто, якщо ви використовуєте цей покроковий підручник малювання.

Вам не знадобиться ніяких спеціальних інструментів чи навичок, тільки олівець і аркуш паперу. Можливо, ви захочете мати ластик під рукою, щоб виправити будь-які помилки, а також кілька кольорових олівців, маркерів або кольорових олівців, щоб заштрихувати готове зображення.

Слідуючи цьому керівництву з малювання, ви помітите, що кожен крок супроводжується ілюстрацією. На кожному малюнку нові рядки, додані на поточному кроці, виділені синім кольором. Лінії, намальовані на попередніх кроках, показані чорним. Намалюйте спочатку злегка, так як ви будете прати деякі свої ранні рядки в міру просування.

Покрокові інструкції з малювання будинку

Почніть з малювання паралелограма або похилого квадрата.

Намалюйте вигнуту лінію зліва від кожної діагональної лінії.

Зітріть діагональні напрямні.

Намалюйте дві вигнуті паралельні лінії, що йдуть по діагоналі від кута паралелограма.

Намалюйте ще одну криву лінію, паралельну першим двом. З’єднувати лінії, використовуючи короткі прямі лінії.

Намалюйте пряму лінію, що йде вниз від кожного з трьох видимих ​​кутів даху. З’єднайте лінії, використовуючи прямі лінії.

Намалюйте вигнуту лінію, паралельну діагональної лінії даху. Витягніть коротку пряму лінію від кожного з кутів і з’єднайте їх, використовуючи довгу пряму лінію.

Зітріть напрямні лінії з даху.

Намалюйте пряму лінію через нижню частину кожної стіни будинку.

Прикладіть частково овальну форму на передній частині будинку, використовуючи довгу вигнуту лінію. Це сформує двері.

Намалюйте прямокутник, що йде вгору від даху. Намалюйте коротку пряму лінію, що проходить по діагоналі від нижньої частини прямокутника. Намалюйте пряму лінію вгору від цієї точки і з’єднайте її з прямокутником, використовуючи пряму лінію. Це сформує димохід.

Намалюйте пряму лінію через вершину димоходу. Намалюйте три короткі вигнуті лінії від цієї лінії до кожного з кутів димоходу.

Зітріть напрямні лінії від димоходу і від дверей.

Намалюйте серію хвилястих хвилястих ліній на даху, щоб позначити оперізуючий лишай.

Намалюйте дві короткі прямі лінії в середині стіни. Від кожної лінії витягніть дві прямі лінії вгору. З’єднайте ці лінії, використовуючи вигнуту лінію. Ці вкладені форми формуватимуть вікна.

Намалюйте два набори пересічних перпендикулярних ліній через кожне вікно. Намалюйте серію прямих, вертикальних ліній через двері. Намалюйте маленький круг, щоб служити дверною ручкою.

Намалюйте коло всередині кола над дверима, щоб сформувати інше вікно. Намалюйте кілька неправильних овальних форм різних розмірів між нижньою частиною будинку і лінією на стіні. Це буде текстурувати фундамент будинку і представляти камінь.

Намалюйте два набори вигнутих перпендикулярних ліній через кругле вікно. Намалюйте дві довгі вигнуті лінії над димарем, сходячись в точці на кожному кінці. Це являє дим, що піднімається з труби.

Додайте свій будинок в прекрасній обстановці. Намалюйте серію вигнутих ліній в небі, щоб представити хмари. Використовуйте серію з’єднаних вигнутих ліній, щоб сформувати лінію горизонту біля основи будинку. Витягніть ряд вигнутих ліній від дверей будинку, утворюючи прогулянкову доріжку. Намалюйте ще кілька наборів пов’язаних, вигнутих ліній, щоб вказати пучки трави.

Ось і нарешті все! До нових зустрічей на наших уроках малювання!

Відео – як намалювати будинок

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Q&A - "У вас питання? - У нас відповідь!"
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: